EZVIZ – jesień promocji

EZVIZ, światowy lider w dziedzinie inteligentnych zabezpieczeń domowych, ogłosił specjalną wyprzedaż swoich produktów: urządzeń sprzątających, kamer do monitoringu oraz hitu sprzedaży, połączenia dzwonka i wizjera do drzwi. Wyjątkowa promocja wystartowała 1 października w sklepach: Neonet, Sferis, RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, X-KOM, a także na stronie Allegro. 

Z początkiem października marka EZVIZ oferuje konsumentom szeroką gamę produktów w wyjątkowej promocyjnej cenie. Zniżki obejmują najpopularniejsze modele kamer do monitoringu, inteligentny dzwonek, a także serie robotów odkurzająco-mopujących. Oto najlepsze październikowe oferty odkurzaczy EZVIZ, których nie można przegapić:

  • RC3 Plus: pierwszy w historii marki odkurzacz z samooczyszczającą się stacją zasilania. Dzięki mocy ssania 2700 Pa oraz szczotkom obrotowej i bocznej RC3 Plus usuwa zabrudzenia nawet z najtrudniej dostępnych zakamarków i skutecznie oczyszcza pomieszczenia z sierści zwierząt domowych.
  • także inne produkty marki:
  • RE5: zaawansowany system nawigacji LDS LiDAR sprawia, że RE5 z łatwością poradzi sobie w każdym domu. Robot jest wyposażony w pojemny zbiornik na kurz i wodę, więc nie musisz go opróżniać między cyklami sprzątania.
  • RE5 Plus: za sprawą wyjątkowej mocy ssania wynoszącej 4000 Pa, dużego zbiornika na wodę oraz inteligentnej nawigacji urządzenie zrewolucjonizuje sprzątanie całego domu. Innowacyjna stacja ładująco-dokująca automatycznie gromadzi i zatrzymuje kurz, umożliwiając odkurzanie bez interwencji użytkownika nawet przez 90 dni.
  • RS2: najbardziej zaawansowany wybór. Urządzenie perfekcyjnie czyści twarde podłogi i przy minimalnym wysiłku skutecznie odkurza dywany. Za pomocą integracji D-ToF LiDAR, lasera strukturalnego 3D i kamery RGB robot mapuje układ domu, automatycznie generuje trasy sprzątania dla różnego rodzaju podłóg i precyzyjnie omija przeszkody.

Atrakcyjnej przecenie podlegają

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi
  • Inteligentny dzwonek do drzwi DP2C: połączenie kamery wizjera i dzwonka do drzwi, stylowe nowoczesne wzornictwo i wiele zaawansowanych funkcji, które strzegą Twoich drzwi. Kamera pozwala na przekazanie wyraźnego obrazu na wewnętrzny monitor oraz umożliwia bezpośrednią komunikację z gośćmi.
  • Kamera H6C: inteligentna kamera domowa z funkcją obrotu i pochylenia pozwala na monitorowanie zwierząt i dzieci oraz zapewnia dodatkową ochronę domu.
  • Kamera H3C 2K: urządzenie aktywnie zabezpiecza posiadłość: rejestruje wyjątkowo ostry obraz w jakości 2K, rozpoznaje kolory w trybie nocnym oraz wykrywa ruch osób. Jest kompaktowe i odporne na warunki atmosferyczne, co czyni go idealnym systemem bezpieczeństwa dla domu.
  • Kamera H8C 2K: zapewnia widok całego obszaru w rozdzielczości 2K oraz oferuje całodobową ochronę z łatwym sterowaniem i dwukierunkową komunikacją.

Zadbaj o czystość i bezpieczeństwo swojego domu wraz z EZVIZ i zdobądź więcej czasu na swoje pasje! Skorzystaj z wyjątkowej promocyjnej oferty w październiku zarówno w oficjalnym sklepie Allegro, w Neonet lub Sferis, jak i w dowolnym sklepie stacjonarnym sieci RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt lub X-KOM.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl