T-Mobile na kartę 5G – zgarnij nawet 4800 GB ekstra przez rok

T-Mobile na kartę 5G – „z mocą 5G”, która nie tylko przypomina o sile doskonałej technologii w naszym życiu, ale też promuje ofertę 4800 GB ekstra przez rok (12 pakietów x 400 GB) z opcją korzystania z błyskawicznej sieci 5G.

T-Mobile na kartę 5G

Złap moc internetu w jakości T-Mobile
Aby skorzystać z promocji, wystarczy aktywować cykliczną ofertę GO! L za 45 zł co 30 dni. W pakiecie są nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a także paczka 60 GB (30 GB + dodatkowe 30 GB po doładowaniu), a do tego 100 GB ekstra na start. Następnie, użytkownik może w aplikacji Mój T-Mobile włączyć ofertę „Rok Internetu” i zyskać łącznie 4800 GB w 12 porcjach po 400 GB przez rok. Wszystko to z fenomenalną mocą 5G, która jest dostępna dla osób pozostających w zasięgu sieci najnowszej generacji i dysponujących kompatybilnym urządzeniem.

Test T-Mobile T Phone 5G, T Phone Pro 5G i T Tablet 5G – 5G dla jak największej grupy osób

Kampania nabiera tempa
Ofertę promuje kampania „z mocą 5G”, której elementy można dostrzec wszędzie tam, gdzie korzystamy z internetu mobilnego – nośnikach zewnętrznych, ekranach, a także autobusach miejskich. Działania będą prowadzone także w internecie, w tym w mediach społecznościowych.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/rok-internetu .

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl