Vectra pełna rozrywki – nowy hit w ofercie

W jesiennej odsłonie kampanii „Vectra pełna rozrywki” operator zapowiada nowy hit w swojej ofercie. Kto i jak może skorzystać z oferty? Jak to wygląda w praktyce?

Vectra pełna rozrywki

W jesiennej odsłonie kampanii „Vectra pełna rozrywki” operator zapowiada nowy hit w swojej ofercie. Do usług telewizyjnych, telefonicznych lub internetowych proponuje półroczny dostęp do serwisu Netflix w prezencie!

Od teraz wybierając ofertę na internet światłowodowy, telefonię mobilną, stacjonarną lub telewizję od Vectry można otrzymać aż sześć miesięcy oglądania filmów i seriali w serwisie Netflix w prezencie.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Test T-Mobile T Phone 5G, T Phone Pro 5G i T Tablet 5G – 5G dla jak największej grupy osób

Nowa oferta w połączeniu z androidowym dekoderem TV Smart 4K BOX gwarantuje szeroki dostęp do ulubionej filmowej rozrywki. A to tylko początek, bo nowości od Netflix, takie jak filmowa premiera roku czyli “Znachor”, ostatni sezon serialowego hitu “Sex Education” i kolejna odsłona “Lupin”, a także premiera polskiego serialu “Informacja zwrotna”, sprawiają, że nadchodzące jesienne i zimowe wieczory można spędzić przy najlepszej polskiej i światowej rozrywce.

Kto i jak może skorzystać z oferty?

Z dostępu do Netflix na 6 miesięcy w prezencie mogą skorzystać zarówno nowi, jaki i obecni klienci operatora. Oferta została przygotowana tak, by klienci mogli dostosować ją do swoich potrzeb i upodobań, bez względu na to czy dopiero chcą nabyć czy już posiadają jakiekolwiek usługi (internetowe, telewizyjne czy telefoniczne) od Vectry.

Test Motorola moto g14 – trochę luksusu, nie narażając budżetu

Jak to wygląda w praktyce?

Na przykład internet o prędkości do 450 Mb/s z TV Smart i półrocznym bezpłatnym dostępem do serwisu Netflix otrzymamy w cenie 59,99 złotych miesięcznie. Od siódmego miesiąca, po zakończeniu promocji, łączny koszt takiego pakietu będzie wynosić 88,99 złotych miesięcznie. Umowa obowiązuje na 24 miesiące i należy do niej doliczyć koszt wynajmu dekodera (4,99 zł / miesiąc). Promocja trwa od 2 do 31 października br.

Komunikacji nowej oferty towarzyszy kampania telewizyjna i digitalowa, wykorzystująca formaty video.

Więcej szczegółów na temat promocji znajduje się na stronie internetowej: https://www.vectra.pl.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl