T-Mobile na kartę i Heyah na kartę – dodatkowe 20 zł za doładowania cykliczne

W T-Mobile na kartę lub Heyah na kartę można ułatwić sobie ten proces i włączyć doładowania cykliczne, a przy okazji zgarnąć bonus w postaci 20 zł. Oferta promocyjna trwa do 31 października 2023 r. lub do wyczerpania puli doładowań promocyjnych.

Jak w prosty sposób można ułatwić sobie życie? Na przykład włączając cykliczne płatności. Tego typu usługi popularne są np. na platformach streamingowych, ale nie tylko! Teraz klienci T-Mobile na kartę i Heyah na kartę zyskają dodatkowy powód, by także uruchomić tę opcję. Jeśli aktywują cykliczne doładowania i doładują konto kwotą 35 zł lub więcej, otrzymają dodatkowe 20 zł w prezencie do wykorzystania na dowolny cel.
doładowania cykliczne
Zgarnij 20 zł ekstra
Aby otrzymać bonusowe 20 zł, wystarczy aktywować doładowanie cykliczne i doładować w ten sposób konto kwotą 35 zł lub wyższą na stronie www.doladowania.t-mobile.pl w przypadku T-Mobile lub www.doladuj.heyah.pl w przypadku numeru w Heyah. Po wpłynięciu zasilenia użytkownik otrzyma dodatkowe, promocyjne doładowanie w wysokości 20 zł do wykorzystania.
Promocja potrwa do 31 października 2023 r. lub do wyczerpania puli doładowań promocyjnych. Warto się jednak pospieszyć, ponieważ pula promocyjnych doładowań wynosi 1000. Organizatorem promocji jest Autopay  S.A.Więcej informacji na temat promocji można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronach doładowań www.doladowania.t-mobile.pl oraz na http://www.doladuj.heyah.pl/.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl