EZVIZ RE5 i EZVIZ RE5 Plus – najnowsze inteligentne roboty w Polsce

EZVIZ poszerza portfolio urządzeń smart home o kolejne odkurzacze. Rozwiązania smart home, a w szczególności te dedykowane utrzymaniu porządku, stają się obecne niemal w każdym domu. Aktualnie marka prezentuje najnowsze inteligentne roboty EZVIZ RE5 i EZVIZ RE5 Plus.  

EZVIZ RE5 Plus
EZVIZ RE5 Plus

EZVIZ poszerza portfolio urządzeń smart home o kolejne odkurzacze, umożliwiając dbanie o porządek w domu na jak najwyższym poziomie.

Pierwszym produktem odkurzającym wprowadzonym na polski rynek był model RH1, w ślad za którym zadebiutowały RH2, RS2, RC3 oraz RC3 Plus. Aktualnie marka prezentuje najnowsze inteligentne roboty RE5 i RE5 Plus. Sprzęt jest już dostępny do zakupienia online w oficjalnym sklepie EZVIZ na platformie Allegro. Wkrótce roboty będzie można nabyć również online w sieci sklepów Media Expert, Rozetka, Sferis, a także Al.to.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Recenzja EZVIZ PS300 – must-have w każdym domu i na kempingu

Rozwiązania smart home, a w szczególności te dedykowane utrzymaniu porządku, stają się obecne niemal w każdym domu. Podążając za tym trendem, EZVIZ oferuje urządzenia dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz dostępnego budżetu nawet najbardziej wymagających klientów. Od początku roku marka dynamicznie poszerza swoje portfolio produktów smart home, aktualnie uzupełniając je o autonomiczne odkurzacze EZVIZ RE5 oraz RE5 Plus, stworzone z myślą o domowym komforcie.

EZVIZ RE5
EZVIZ RE5

EZVIZ RE5 – automatyczne czyszczenie podłóg i dywanów z filtrem HEPA 13, mopowanie i odkurzanie

EZVIZ RE5 to robot odkurzająco-mopujący, który znacząco ułatwia utrzymywanie porządku w różnych pomieszczeniach w domu. Jego moc ssania 4000 Pa jest wystarczająca, aby dokładnie odkurzyć podłogi i jednocześnie je pozmywać. Urządzenie porusza się po pomieszczeniach, sprytnie omijając wszelkie przeszkody poprzez wykorzystanie nowoczesnej technologii LDS LiDAR oraz czujników podczerwieni. Dzięki temu samodzielnie dopasowuje zaprogramowane trasy sprzątania do zmian układu pomieszczeń i panujących warunków. Ponadto jego niewielkie wymiary i przemyślane, minimalistyczne wzornictwo sprawiają, że wkomponuje się on w wystrój każdego domu.

RE5 automatycznie zwiększa moc ssania po wykryciu obszaru pokrytego dywanem, sprawnie usuwając kurz i włosy z wykładziny. Posiada także pojemny zbiornik na czystą wodę 300 ml, aby umożliwić sprzątnięcie całego mieszkania. Poziom wody można dostosowywać do stopnia zabrudzenia i rodzaju podłogi.

EZVIZ RE5 Plus
EZVIZ RE5 Plus

EZVIZ RE5 Plus – inteligentne i efektywne sprzątanie z automatycznym opróżnianiem pojemnika na kurz

 

Urządzenie odkurzająco-mopujące EZVIZ RE5 Plus zapewnia wiodącą w branży moc ssania 4000 Pa, duży zbiornik na wodę i inteligentną nawigację za pośrednictwem aplikacji, aby usprawnić sprzątanie domu. Co ciekawe, robot został wyposażony w samouszczelniającą się konstrukcję wszechstronnej stacji ładującej. Przez 90 dni odkurzacz po każdym sprzątaniu dokładnie opróżnia wbudowany pojemnik na kurz o pojemności aż 4 litrów i zapobiega wyciekom nieczystości. Wystarczy raz na 3 miesiące wymienić worek, aby móc cieszyć się idealnym porządkiem w całym domu.

RE5 Plus został stworzony z myślą o nieskazitelnie czystych podłogach, skutecznie usuwając kurz, sierść zwierząt domowych i inne trudne do zebrania zanieczyszczenia. Robot posiada zbiornik na czystą wodę o pojemności 300 ml, a także umożliwia dostosowywanie poziomu wody do każdego rodzaju podłogi czy bałaganu. Aby dokładnie oczyścić wykładzinę czy dywany, odkurzacz automatycznie po wykryciu powierzchni zwiększa swoją moc ssania.

Recenzja EZVIZ RH1 – polubiłam sprzątanie podłóg

Ponadto, najnowszy sprzęt wyposażony jest w specjalne detektory LDS LiDAR i podczerwieni, dzięki czemu z łatwością omija przeszkody i planuje najbardziej efektywną trasę czyszczenia w różnych aranżacjach mieszkania. Jedno pełne naładowanie RE5 Plus pozwala na oczyszczenie powierzchni do 300 m2. Co więcej odkurzacz posiada funkcję niskiego poziomu hałasu oraz sterowania za pomocą asystentów głosowych, takich jak Google Assistant oraz Amazon Alexa.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl