POCO Black Friday – łowca okazji znajdzie coś dla siebie

POCO Black Friday – listopad wpisał się już trwale w kalendarzową mapę specjalnych ofert. W tym obfitym w promocje czasie, każdy łowca okazji znajdzie coś dla siebie

POCO Black Friday

Xiaomi nie pozwala złapać tchu dorzucając kolejną wyjątkową propozycję. Nadeszła pora na markę POCO. W tym roku aż trzy modele będą dostępne w ramach akcji Black Friday, podczas której ceny smartfonów POCO zostaną znacznie obniżone.

 POCO X5 5G

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

POCO X5 5G ma wszystko, czego potrzebują współcześni młodzi użytkownicy. Cały dzień pracy, nauki lub rozrywki nie jest dla niego żadnym problemem. Wyświetlacz AMOLED DotDisplay ma częstotliwość odświeżania 120 Hz i wysoki kontrast 4 500 000:1.

Bateria ma pojemność 500 mAh i może działać przez 21 godzin. Szybka ładowarka USB o mocy 33 W (dołączona w zestawie) ładuje smartfon do pełna w około 68 minut1, z kolei naładowana bateria wystarczy na 12 godzin1 nieprzerwanego korzystania z Internetu.

8 GB wbudowanej pamięci RAM pozwala na uruchamianie wszystkich współczesnych, nawet bardzo wymagających aplikacji. Pojemność dyskową, czyli przestrzeń na dane, zdjęcia i filmy, można wybrać w rozmiarze nawet 256 GB.

POCO X5 5G ma funkcje, które nie zawsze są dostępne w droższych modelach, jak na przykład gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, nadajnik podczerwieni zmieniający smartfon w uniwersalny pilot, czy interfejs NFC do płatności i parowania.

  •  Cena rekomendowana: 1599 zł
  • Cena promocyjna rekomendowana: 999 zł

POCO X5 Pro

POCO X5 Pro 5G został zaprojektowany tak, aby mógł towarzyszyć użytkownikowi zawsze i w każdym miejscu. Ma zaawansowany ekran Flow AMOLED. Jest lekki, a przy grubości 7,9 mm to najsmuklejszy model POCO z serii X w historii.

Smartfon oferuje idealną równowagę między efektywnością energetyczną, a wysoką wydajnością.

Duża matryca aparatu (108 MP) oznacza fotografię na najwyższym poziomie. POCO X5 Pro 5G nagra ponad 5,5 godziny wideo w rozdzielczości 4K, co dziś jest już koniecznością dla twórców wideo. Dzięki turboładowaniu 67 W wystarczy 7 minut, żeby napełnić baterię do 30 procent pojemności.

Uwagę zwraca również moc urządzenia. Procesor Snapdragon 778G, z którego korzysta POCO X5 Pro został stworzony z wykorzystaniem procesu 6 nm firmy TSMC. Dysponuje czterema rdzeniami opartymi na architekturze ARM Cortex-A78. Wbudowany modem X53 5G obsługuje najnowsze sieci 5G o dużych przepustowościach.

  • Cena rekomendowana: 1799 zł
  • Cena promocyjna rekomendowana: 1299 zł

 POCO F5

W POCO F5 zastosowano nowej generacji ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 7+ gen 2, co przekłada się na wysoką wydajność, przy zachowaniu maksymalnej oszczędności energii. O stabilność działania smartfonu dba system chłodzenia LiquidCool 2.0.

Smartfon ten wyznacza trendy zarówno technologiczne jak i designerskie. Aparat z trzeba obiektywami jest połączony z korpusem w prostej i smukłej konstrukcji. O stylu świadczy też elegancka obudowa udekorowana dwukolorowym gradientem i trójwymiarową teksturą. Zastosowano dwa głośniki zgodne z systemem Dolby Atmos, dzięki czemu muzyka i ścieżki dźwiękowe filmów i gier brzmią znakomicie. Na uwagę zasługuje ekran, który wyświetli 68 miliardów kolorów. Wyświetlacz jest również zgodny ze standardem Dolby Vision i doskonale nadaje się do oglądania treści HDR, czyli takich o rozszerzonej palecie kolorystycznej.

  • Cena rekomendowana: 2399 zł
  • Cena promocyjna rekomendowana: 1799 zł

Podsumowanie cen:

 Model Cena rekomendowana (zł) Cena promocyjna rekomendowana (zł)
POCO X5 5G  1599 999
POCO X5 Pro  1799 1299
POCO F5  2399 1799

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl