Televio Black Friday – nowym subskrybentom w prezencie

Televio Black Friday – użytkownicy, którzy kupią pakiet BASIC, otrzymają w prezencie pakiet PREMIUM za darmo. Jak skorzystać z promocji i otrzymać prezent? Dodatkowo platforma telewizyjna oferuje 50% zniżki na kolejne 3 miesiące subskrypcji.

 

Televio Black Friday

Na Black Friday użytkownicy, którzy kupią pakiet BASIC od Televio, otrzymają w prezencie pakiet PREMIUM za darmo. Telewizja internetowa oferuje miesiąc próbny już za 1 zł, a w promocji na koniec roku 50% zniżki na kolejne trzy miesiące.

Televio rozdaje nowym subskrybentom w prezencie na Black Friday dodatkowe kanały telewizyjne. Wystarczy kupić pakiet BASIC za 1 zł za pierwszy miesiąc, aby otrzymać pakiet PREMIUM całkowicie za darmo. Dodatkowo platforma telewizyjna oferuje 50% zniżki na kolejne 3 miesiące subskrypcji.
Recenzja Televio – telewizja jaką chcesz i gdzie chcesz

107 kanałów, 120 h na własne nagrania i 7 dni oglądania wstecz

Z pakietem PREMIUM subskrybenci otrzymują dostęp do wszystkich stacji filmowych dostępnych w Televio w tym FX Comedy, AXN Black i AXN White. W ofercie znajdują się też kanały dla dzieci. Najmłodsi widzowie mogą korzystać z Disney Junior, Disney XD czy BBC CBeebies. Dla fanów sportu uwzględniono zestaw kanałów Eleven Sports, prezentujących czołowe mecze piłkarskich lig świata. Nie zapomniano też stacjach dokumentalnych, między innymi National Geographic Wild i National Geographic People. Wszystkie kanały TV znajdziesz tutaj.

Telewizja przez internet działa na większości urządzeń. Usługa jest dostępna na telewizorach Smart TV lub na starszych odbiornikach podłączonych do dekoderów. Aplikacje telewizyjne można pobrać na urządzenia mobilne z systemem Android i iOS lub po prostu oglądać na komputerze i laptopie z poziomu przeglądarki. Wystarczy zalogować się na stronie Televio.

Dzięki zaawansowanym funkcjom, jakie oferuje telewizja online, użytkownicy mogą cofać wybrane kanały do 7 dni i nagrywać bezpośrednio w aplikacji. W ofercie PREMIUM przeznaczono aż 120 godzin na własne nagrania.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że kanały TV można odbierać także za pomocą internetu. To rozwiązanie jest wyjątkowo praktyczne, ale i przystępniejsze. Naszą telewizję można wypróbować już za 1 zł za pierwszy miesiąc, a na kolejne 3 miesiące dajemy 50% zniżki. Dodatkowo na Black Friday użytkownicy, którzy kupią pakiet BASIC, otrzymają kanały PREMIUM na miesiąc za darmo” – mówi Brand Manager Televio Denis Bolješik.

Jak skorzystać z promocji i otrzymać prezent?

Telewizja internetowa przygotowała promocję dla wszystkich nowych użytkowników. Osoby, które w okresie od 20 do 26 listopada kupią pakiet BASIC, w prezencie otrzymają pakiet PREMIUM. Z dodatkowych stacji można korzystać przez cały miesiąc.

Wypróbuj pakiet BASIC od 1 zł za pierwszy miesiąc i otrzymaj PREMIUM na miesiąc za darmo. W promocji na koniec roku Televio oferuje również 50% zniżki na 3 pierwsze miesiące subskrypcji jednego z trzech podstawowych pakietów. Za pakiet BASIC zapłacisz jedynie 4,90 zł za miesiąc zamiast 9,90 zł.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl