Prezentownik 2021 – AGD

Prezentownik 2021 – AGD

Urządzenia AGD, to wbrew pozorom bardzo fajny prezent na święta. Może nie są zbyt osobiste, ale za to bardzo praktyczne. Roboty sprzątające, inteligentne odkurzacze czy urządzenia, które wsporą nas w kuchni mogą przypaść do gustu nie jednej osobie. Praktyczne prezenty też są mile widziane przez wiele osób. Szczególnie takie, które mogą ułatwić nam nie zawsze lubiane przez wszystkich domowe obowiązki.

Oto kilka naszych propozycji z tej kategorii:

yeedi vac station – to robot odkurzający i mopujący 2 w 1, a ponadto sam opróżnia kosz na śmieci. Posługując się technologią Visual SLAM, yeedi mapuje nasze mieszkanie jak GPS, nie tracąc żadnych miejsc.

Cena orientacyjna: 1 799 zł

Jeżeli chcesz poznać naszą opinię na temat tego sprzętu, to zajrzyj do recenzji na:

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Mini o mocy 120 W to bardzo ciekawy odkurzacz, zamknięty w minimalistycznej, ergonomicznej obudowie.

Cena orientacyjna: 150 zł

Jeżeli chcesz poznać naszą opinię na temat tego sprzętu, to zajrzyj do recenzji na:

Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5L jest niewielkim urządzeniem, dobrze wykonanym i bardzo prostym w obsłudze. Jego główną zaletą jest to, że piecze z użyciem gorącego powietrza przez co ograniczamy ilość tłuszczu, a to jest bardzo ważne dla naszego zdrowia. Do tego całe sterowanie możemy wykonać przyciskiem na urządzeniu lub z aplikacji Xiaomi Home. Znajdziemy w niej również ponad 50 przepisów w języku polskim oraz możliwość dołożenia 8 własnych. Idealne dla studenta, czy singla lub młodej pary.

Cena orientacyjna: 399zł

Jeżeli chcesz poznać naszą opinię na temat tego sprzętu, to zajrzyj do recenzji na:

Roidmi Eve Plus – nie tylko pozwala na okurzanie i mopowanie, ale sporą jego zaletą jest dodatkowa stacja do zbierania kurzu. Można powiedzieć wchodzimy na kolejny level w tym momencie.

Cena orientacyjna: 1 799 zł

Jeżeli chcesz poznać naszą opinię na temat tego sprzętu, to zajrzyj do recenzji na:

Zobacz również:

Mycie podłóg w domu nie należy do najprzyjemniejszych czynności. A gdyby tak istniał robot, który może nas wyręczyć? Taki jest właśnie Braava Jet M6. Nie dość, że mopuje on podłogę, to również dźwięki odpowiedniej końcówce może ją zamieść.

Cena poglądowa: Od 1 899 zł

Chcesz oszczędzić czasu na sprzątaniu domu? To Roomba 980 będzie dla Ciebie idealnym prezentem. Dzięki niej zapomnisz o ręcznym odkurzaniu. Dodatkowo zaprogramujesz ją do swoich potrzeb, więc przychodząc do domu zastaniesz go czystym, a w połączeniu z Bravvą pachnącym.

Cena poglądowa: Od 1 999 zł

Mi Induction Heating Rice Cooker zawitał do naszej kuchni na prawie 3 tygodnie. W tym czasie przygotowaliśmy wiele dań i nie koniecznie był to tylko ryż. Pokazuje to, że jest to bardzo wszechstronne urządzenie i świetnie spisze się w kuchni niewielkiej rodziny czy singla / singielki. Jak tylko opanujemy kilka przepisów, a później zaczniemy jeszcze coraz więcej eksperymentować, to może się okazać, że zostaniemy mistrzem dań jednogarnkowych.

Cena poglądowa: 429 zł

realme TechLife Robot Vacuum wyposażony został m.in. w laserowy czujnik LiDar, akumulator o pojemności 5200 mAh zapewniający długi czas pracy, pojemnik na kurz o pojemności 600 ml oraz cztery tryby działania, w tym program cichy (z ograniczeniem hałasu do 55 dB). Robot oferuje także funkcję mopowania, po zamontowaniu dedykowanego pojemnika na wodę. Jest on dołączony do zestawu razem z 12 wymiennymi nakładkami czyszczącymi.

Cena poglądowa: 1 299 zł

Roborock H7 to lekki i z dużą mocą ssania odkurzacz pionowy. Dodatkowym atutem jest brak ograniczenia w formie kabla, przez co dotarcie do niemalże każdego zakamarka staje się szybkie, łatwe i przyjemne.

Cena poglądowa: Od 1 199 zł

Roborock S7 to zupełnie nowe rozwiązania, pozwalające na podniesienie efektywności odkurzania i mycia podłóg na niespotykany dotychczas poziom. To co najbardziej nas urzekło w czasie testów, to nowa opcja wykrywania dywanów.

Cena poglądowa: 2 599 zł

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3C to świeże i wolne od smogu powietrze w naszym domu. Powietrze w moim mieszkaniu znacznie się poprawiło, co ma duży wpływ również na moje samopoczucie.

Cena poglądowa: 499 zł

Hoover H-Free 500 Hydro Plus to bezprzewodowy ręcznych odkurzacz posiadających możliwość odkurzania na mokro dywanów, ale też i nie tylko. Jest to świetna propozycja dla osób posiadających zwierzęta, które lubą gubić sierść, gdyż z łatwością ją usunie.

Cena orientacyjna: Od od. 999 zł 

%d bloggers like this: