Prezentownik 2021 – Kamery domowe

Prezentownik 2021 – Kamery domowe

Zastanawiacie się czasami co dzieje się w Waszym domu czy mieszkaniu podczas Waszej nieobecności? Kamery domowe mogą pomóc nam zajrzeć w swoje domostwo właśnie w tym czasie. Może nie tylko pomóc, gdy ktoś nieproszony wejdzie do naszego domu czy mieszkania, ale też na co dzień zajrzeć co słychać u naszych pociech czy zwierząt, które same pozostały podczas naszej nieobecności – gdy jesteśmy np. w pracy czy na zakupach. Warto zadbać o bezpieczeństwo w naszym domu, a kamery są jednym z urządzeń, które mogą nam w tym pomóc. 

Oto kilka naszych propozycji z tej kategorii:

realme Smart Cam 360°, to domowa kamera, którą wyposażono w podwójne silniki, które pozwalają na swobodne obracanie się kamery we wszystkich kierunkach. Pole widzenia to 110° w pionie oraz niemalże 360° w poziomie. Dlatego możliwe jest monitorowanie całego pomieszczenia niezależnie od miejsca instalacji kamery.  

Cena orientacyjna:  299 zł

Jeżeli chcesz poznać naszą opinię na temat tego sprzętu, to zajrzyj do recenzji na:

Kamera WiFi Reolink E1 Zoom to niewielkich rozmiarów urządzenie, które dodatkowo zachęca możliwością rejestracji materiału w bardzo wysokiej rozdzielczości 5MP Super HD, w trybie dziennym i nocnym.

Cena orientacyjna: ok. 300 zł

Jeżeli chcesz poznać naszą opinię na temat tego sprzętu, to zajrzyj do recenzji na:

Kamerka TP-Link Tapo  C110 to do doskonały sposób na zabezpieczenie mienia podczas nieobecności w domu. Urządzenie może samoczynnie uruchomić alarm dźwiękowy lub świetlny, który w razie potrzeby odstraszy potencjalnego intruza. Tapo C110 nagrywa obraz w rozdzielczości 3MP czyli 2304 × 1296 px.

Cena orientacyjna: od 199 zł

Jeżeli chcesz poznać naszą opinię na temat tego sprzętu, to zajrzyj do recenzji na:

Kamerka TP-Link Tapo  C210 to do doskonały sposób na zabezpieczenie mienia podczas nieobecności w domu. Urządzenie może samoczynnie uruchomić alarm dźwiękowy lub świetlny, który w razie potrzeby odstraszy potencjalnego intruza. Tapo C110 nagrywa obraz w rozdzielczości 3MP czyli 2304 × 1296 px. Ponadto otrzymała ona szerokokątny obiektyw (o możliwości obrotu horyzontalnego o 360°), który doskonale nadaje się do monitorowania dużej przestrzeni.

Cena orientacyjna: od 199 zł

Jeżeli chcesz poznać naszą opinię na temat tego sprzętu, to zajrzyj do recenzji na:

Tenda CP3 to jednak z tańszych kamer do monitorowania domu z obrotowo-uchylnym obiektywem i możliwością grywania materiałów w rozdzielczości FullHD.  

Cena orientacyjna: ok. 89  zł

Zobacz również:

Jak zabezpieczyć dom, mieszkanie czy biuro przed włamaniem? D-Link DCS-6100LH – to przystępna cenowo i łatwa w konfiguracji kamera stworzona do monitoringu domów i biur, czy garażu z dowolnego miejsca.

Cena orientacyjna:  Od 160 zł

TP-Link Tapo C200 to wewnętrzna kamera. Cechuje się bardzo dobrą jakością wideo, dzięki której będziemy w stanie rozpoznać każdą napotkaną sytuację. Ponadto umożliwia komunikację dwustronną, która może przydać się w przeróżnych sytuacjach.

Cena orientacyjna:  Od 138 zł

TP-Link C310 to typowo zewnętrza kamera do monitoringu, która posiada możliwość rejestrowania obrazu w 3 Mpx. Jakość materiałów jest rewelacyjna i idealnie sprawdzi się do spoglądania na naszą posesję, gdy nas na niej nie ma.

Cena orientacyjna:  Od 254 zł

Netatmo Welcome, to bardzo ciekawa kamera domowa, która nie tylko wpasuje się idealnie w każde wnętrze, ale przede wszystkim nauczy się naszych domowników. Wyróżnia ją przede wszystkim wyjątkowy wygląd i dobrej jakości wykonanie (aluminium) oraz  inteligentny monitoring, który pozwala na rozpoznawanie domowników, a dzięki temu skonfigurowanie zdarzeń, które są istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa naszego domu.

Cena orientacyjna: ok 950 zł

Woox R4024 to mała kamera domowa, która zmieści się w każdy możliwy kąt. Jej gabaryty sprawiają, że jest niezauważalna dla swoich właścicieli, jak i również potencjalnych złodziei. Oprócz tego charakteryzuje się dobrą jakością nagrywanego materiału, w stosunku do jej ceny. 

Cena orientacyjna: Od ok. 149 zł

Media-Tech MT4100Jak zabezpieczyć dom, mieszkanie czy biuro przed włamaniem? Nie trzeba sięgać po skomplikowane i drogie rozwiązania alarmowe – prosty system monitoringu wideo zbudować może każdy, kto potrafi obsługiwać smartfona oraz stosunkowo tanie i dostępne kamery WiFi na przykład wewnętrzna kamera WIFI z ruchomą głowicą w pionie i poziomie Smart Cloud Securecam MT4100 firmy Media-Tech. 

Cena orientacyjna: ok.140 zł

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl