Prezentownik 2021 – Kamery samochodowe

Prezentownik 2021 – Kamery samochodowe

W dzisiejszym zabieganym świecie nie ciężko o kolizję na drodze. Czasami nieuwaga, a innym razem brawura sprawia, że sytuacje na drodze mogą przynieść sporo nerwów i problemów. Kamerka w samochodzie, to jedno z podstawowych urządzeń, które może pomóc nam w takich niejednoznacznych sytuacjach, a czasami nawet uratować życie (gdy posiada dodatkowe funkcje np. wezwania pomocy po wypadku). To może być idealny prezent dla kogoś co rozpoczął swoją przygodę za kierownicą, ale również dla tych długoletnich już kierowców.

Oto kilka naszych propozycji z tej kategorii:

Kamera Nextbase 422GW nie jest tanim urządzeniem, ale z drugiej strony warto zainwestować w nasze bezpieczeństwo. Filmy z trasy są bardzo dobrej jakości, a dodatkowe funkcje bezpieczeństwa mogą nam pomóc w najmniej oczekiwanym momencie.

Cena orientacyjna: 799 zł

Jeżeli chcesz poznać naszą opinię na temat tego sprzętu, to zajrzyj do recenzji na:

Navitel wprowadził do oferty urządzenie MR450 GPS – łączy w sobie funkcje kamery samochodowej, cyfrowego prędkościomierza i informatora GPS.

Cena orientacyjna: 599

Jeżeli chcesz poznać naszą opinię na temat tego sprzętu, to zajrzyj do recenzji na:

Mio MiVue 795 firmy MiTAC to urządzenie, dedykowane kierowcom, którzy cenią w wideorejestratorach połączenie wysokiej jakości nagrań z klasycznym designem i solidnym wykonaniem.

Cena orientacyjna: od 429

Jeżeli chcesz poznać naszą opinię na temat tego sprzętu, to zajrzyj do recenzji na:

Navitel R450 NV nagrywa filmy w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080), w 30 kl./s., zapisując je na karcie microSD o pojemności do 128 GB. Wszystkie nagrania można oglądać z poziomu kamery na 2,35-calowym ekranie, wykonanym

Cena orientacyjna: 299 zł

Zobacz również:

Mio MiVue 812 – to urządzenie udane.  Testowany sprzęt ma wszystko, czego można chcieć od wideorejestratora, nagrywa filmy w rozdzielczości 1080p@60 FPS. Nagrania są przyzwoitej jakości, a obsługa jest intuicyjna.

Cena orientacyjna: 529 zł

Kamerka Mio MiVue C560 jest ze średniej półki, co powoduje, że jest w zasięgu większej ilości osób. Dodatkowo oferuje naprawdę dużo fajnych funkcji, które przyczynią się do zwiększenia bezpieczeństwa nas, naszego auta, a przede wszystkim portfela.

Cena orientacyjna: od 373 zł

Navitel RC2 DUAL – recenzowana kamerka, to najnowszy model w portfolio marki z możliwością nagrywania obrazu przed samochodem, jak i z tyłu pojazdu.

Cena orientacyjna: ok. 250 zł

Prido i5 to mała kamerka samochodowa posiadająca możliwość nagrywania wideo w wysokiej rozdzielczości. Posiada najważniejsze funkcje, jakie mogą się przydać podczas ewentualnego zdarzenia.

Cena orientacyjna: Od ok. 319 zł

Do jakości nagrania z Transcend DrivePro 110, jak i pracy nie mogę się przyczepić. Jednak do wykonania tej kamerki już tak i nie chodzi mi tu o jakość, bo jakość jest dobra, jednak ta ładowarka i przyciski to już dla mnie lekki problem.

Cena orientacyjna: Od 337 zł

%d bloggers like this: