Prezentownik 2021 – Urządzenia peryferyjne

Prezentownik 2021 – Urządzenia peryferyjne

Kamery internetowe, klawiatury, myszki i inne urządzenia, które wesprą nas w codziennej pracy i rozrywce, to idealny prezent dla ucznia, studenta czy osoby pracującej zdalnie.

Oto kilka naszych propozycji z tej kategorii:

Poly Studio P5 to zoptymalizowana pod kątem rozmów online kamera USB, która zapewnia obraz o rozdzielczości 1080p oraz 4x zoom cyfrowy. Ponadto posiada funkcję automatycznej kompensacji słabego oświetlenia przez co zapewnia wyraźny obraz w profesjonalnej jakości, niezależnie od lokalizacji z jakiej prowadzona jest rozmowa. 

Cena orientacyjna: 699 zł 

Dysk 450 GB – Transcend ESD240C  – Bardzo kompaktowy dysk SSD, który wyróżnia nie tylko wygląd (srebrna obudowa), ale i wysoka kultura pracy oraz szybkie działanie. Jest odporny na wstrząs i doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest dodatkowa przestrzeń na pliki, a przy tym zmieści się nawet w kieszeni.  

Cena orientacyjna: ok. 350 zł

Alio FHD90 to świetna kamerka internetowa, która idealnie sprawdzi się do wideokonferencji nie zależnie od pory dnia.

Cena orientacyjna: Od ok 314 zł

Jeżeli chcesz poznać naszą opinię na temat tego sprzętu, to zajrzyj do recenzji na:

Patriot microSDXC – karta pamięci Patriot to dobre dopełnienie do urządzeń, które na co dzień używamy – telefony, tablety, laptopy, kamery czy aparaty.

Cena orientacyjna: Od ok. 60 zł

Jeżeli chcesz poznać naszą opinię na temat tego sprzętu, to zajrzyj do recenzji na:

Audient EVO 4 to interfejs audio skierowany do osób posiadających mikrofony pod złącze XLR. Oprócz tego stanowi świetną jakość dźwięku niezależnie od wyjścia

Cena orientacyjna: Od ok. 460 zł

Creative Live! Cam Sync 1080p to kamera internetowa, którą szybko i bez problemów podłączymy do naszego komputera. Kamera świetnie radzi sobie z obrazem i dźwiękiem – jest idealna zarówno do pracy, jak i nauki zdalnej.

Cena orientacyjna: 199 zł

Jeżeli chcesz poznać naszą opinię na temat tego sprzętu, to zajrzyj do recenzji na:

Myszka Logitech G604 została stworzona dla fanów gier MMO czy MOBA. Posiada 6 dodatkowych programowanych przycisków, które mogą być dopasowanie w dowolny sposób przez jej użytkownika.

Cena orientacyjna: Od 269 zł

Logitech G915 – Niskoprofilowa klawiatura mechaniczna, która sprawdzi się nie tylko do grania, ale również do dłuższego wprowadzania tekstów. W aplikacji istnieje możliwość skonfigurowania jej podświetlenia, ale również 5 dodatkowych przycisków oraz profili.  

Cena orientacyjna: Od 899 zł 

Brakujące porty w komputerze nie będą już problemem. TP-Link UH720 jest świetnych hubem USB z możliwością ładowania naszych urządzeń.

Cena orientacyjna: Od ok. 219 zł

Jeżeli chcesz poznać naszą opinię na temat tego sprzętu, to zajrzyj do recenzji na:

Logitech MX Keys Mini – wszystkie najlepsze cechy MX Keys zostały zamknięte w nowej, minimalistycznej formie, która sprawdzi się w każdych warunkach. Nie ma znaczenia czy pracujesz na dużym biurku w studio, czy w domu.

Cena orientacyjna: 479 

Patriot Viper V551 – 2 tygodnie używałam myszkę do pracy biurowej, obróbki grafiki i mniej wymagających gier. Gryzoń spisuje się bardzo dobrze i jest wygodny

Cena orientacyjna: Ok 120 zł

Jeżeli chcesz poznać naszą opinię na temat tego sprzętu, to zajrzyj do recenzji na:

Epson EcoTank L3251, to bardzo fajne urządzenie wielofunkcyjne (drukarka, skaner, kopiarka), które na pewno sprawdzi się w domowych warunkach. Szczególnie teraz przy pracy i nauce zdalnej. Możemy nie tylko wydrukować na niej nasze dokumenty, zeskanować zdjęcia czy przekopiować ważne informacje, ale również wykonać nieco bardziej kreatywne wydruki – chociażby zdjęcia do naszych albumów czy różnego rodzaju zaproszenia, wizytówki czy składane pudełka.

Mamy też pełną kontrolę nad tym co dzieje się z naszym tuszem i którego brakuje. W dowolnym momencie możemy uzupełnić ten kolor, który chcemy, a nie wyrzucać cały pojemnik. Czyli również oszczędzamy. I to co najważniejsze – nie musimy ograniczać się tylko do połączenia po kablu, gdyż możemy spokojnie skorzystać z łącza po Wi-Fi czy bezpośredniej Wi-Fi Direct.

Drukowanie z komputera, tabletu czy telefonu, skanowanie do komputera czy telefonu? To dla niej też żaden problem.

Cena orientacyjna: ok. 990 zł

Jeżeli chcesz poznać naszą opinię na temat tego sprzętu, to zajrzyj do recenzji na:

EPSON M1100 to monochromatyczna drukarka z rodziny drukarek z EcoTank. Cała magia tego urządzenia polega na tym, że nie mamy tutaj żadnych cartridge czy tonerów, a autoryski system tankowania tuszu. Dzięki niemu drukowanie staje się bardzo efektywne i tanie w porównaniu do zwykłych drukarek.

Cena orientacyjna: Od ok. 559 zł

Jeżeli chcesz poznać naszą opinię na temat tego sprzętu, to zajrzyj do recenzji na:

Zobacz również:

Logitech C922 – Kamera internetowa renomowanej firmy Logitech. Dzięki niej przeprowadzimy niejedno spotkanie a także będziemy mogli streamować obraz w wysokiej rozdzielczości. Dla wymagających istnieje również możliwość jej ustawienia w dedykowanym do tego programie.

Cena orientacyjna:  Od 379 zł

Poly Studio, to bardzo ciekawe urządzenie, które powinno znaleźć się niemalże w każdej salce konferencyjnej. Tym bardziej w firmach, które posiadają kilka oddziałów i rozproszone zespoły. Doceni to każdy, kto miał okazję pracować w środowisku rozproszonym i nie raz wychodził zdenerwowany ze spotkań, w których nikt nic nie widział i nic nie słyszał z powodu słabych jakościowo urządzeń. Poly Studio może nie jest tanie, ale jest wart swej ceny i na pewno zwrócą się one w postaci efektywniej pracujących zespołów podczas telekonferencji.

Cena orientacyjna: 4 400 zł

Lexmark MB2236i – to bardzo niewielkie urządzenie wielofunkcyjne łączące w sobie drukarkę, skaner, kopiarkę i faks (opcjonalnie w chmurze). Świetnie nada się do domowego biura lub małej firmy (kilka osób). 

Cena orientacyjna: od ok. 500 zł

%d bloggers like this: