Prezentownik 2021 – Urządzenie sieciowe i TV

Prezentownik 2021 – Urządzenie sieciowe i TV

Internet + telewizja to zawsze najlepszy pomysł na święta. Prędkość rośnie, cena spada. A do tego dekoder 4K i nowoczesny modem z Inteligentnym Wi-Fi

Oto kilka naszych propozycji z tej kategorii:

Huawei WiFi AX2 – zapewnia transfer danych z prędkością do 1500 Mb/s na powierzchni do 90 metrów kwadratowych, a funkcja HarmonyOS Mesh+ umożliwia łatwą rozbudowę sieci o kolejne routery.

Cena orientacyjna: 199 zł

Jeżeli chcesz poznać naszą opinię na temat tego sprzętu, to zajrzyj do recenzji na:

D-Link DIR‑X1550 – stabilne połączenie Wi-Fi 6 bez zakłóceń. Niewątpliwą zaletą tego routera jest obsługa nowej generacji szybkich połączeń Wi-Fi 6 do 1,5 Gbit/s.

Cena orientacyjna: ok. 400 zł

Jeżeli chcesz poznać naszą opinię na temat tego sprzętu, to zajrzyj do recenzji na:

Ferguson Ariva T75 to niedrogi odbiornik sygnału telewizji naziemnej w pełni zgodnego z najnowszymi wytycznymi Ministra Cyfryzacji dla standardu DVB-T/T2, z obsługą h.265/HEVC 10bit

Cena orientacyjna: ok. 130 zł

Jeżeli chcesz poznać naszą opinię na temat tego sprzętu, to zajrzyj do recenzji na:

recenzja już wkrótce

Od września br. Cyfrowy Polsat zmienił się w Polsat Box, a do oferty wszedł nowoczesny dekoder 4K z nowym pilotem Bluetooth, funkcją DUO i podłączeniem do Internetu, w tym również przez Wi-Fi. Nowy dekoder 4K to również aplikacja Polsat Box Go i dostęp online do ponad 100 kanałów TV, sport, filmy, seriale, rozrywka, informacje, bajki – wszystko w jednym miejscu, dostępne wszędzie, w dowolnym czasie i na wybranym urządzeniu.

Cena orientacyjna: Ceny zależne od abonamentu już od 20 zł / mies.

Jeżeli chcesz poznać naszą opinię na temat tego sprzętu, to zajrzyj do recenzji na:

Tenda 4G185 to mobilny router, który bez problemu zabierzemy ze sobą w podróż. Spokojnie zmieści się do kieszeni kurtki czy spodni. Jego atutem jest między innymi długa pracy na baterii.  

Cena orientacyjna: od 450 

TP-Link Archer MR200 – czy można sobie wyobrazić większy komfort w dostępie do Internetu na przykład, tam gdzie go testowaliśmy, czyli w słoneczny dzień na działce? Router LTE sprawdza się rewelacyjnie.

Cena orientacyjna: Ok. 440 zł

Jeżeli chcesz poznać naszą opinię na temat tego sprzętu, to zajrzyj do recenzji na:

TP-Link EAP615-Wall to naścienny punkt dostępu obsługujący najnowszą kategorię Wi-Fi, dzięki której pozbędziemy się problemu z zasięgiem i jakością połączenia bezprzewodowego.

Cena orientacyjna: Od ok. 312 zł

Jeżeli chcesz poznać naszą opinię na temat tego sprzętu, to zajrzyj do recenzji na:

Zobacz również:

Co zrobić, gdy padnie nam karta sieciowa? Jest na to banalnie prosty sposób – bezprzewodowa karta sieciowa USB. Kilka dni temu trafiła w moje ręce Archer T9UH, która oferuje pełen wachlarz zalet, jaką daje bezprzewodowe połączenie z internetem.

Cena orientacyjna: ok. 200 zł

QNAP TS-230 to mały serwer NAS, który świetnie sprawdzi się do przechowywania naszych plików i ewentualnie ich udostępniania bliskim.

Cena orientacyjna:  Od ok. 679 zł

Mercusys MR70X – dwupasmowy router WiFi 6 w rozsądnej cenie do 1,8 Gb/s (do 1201 Mb/s w paśmie 5 GHz oraz do 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz).

Cena orientacyjna:   160 zł

TP-LINK ARCHER A9, TP-LINK T1500G-10PS, TP-LINK EAP245, TP-LINK OMADA CLOUD OC200. Zestaw ten świetnie spisze się do domowego systemu Wi-Fi, który w przyszłości można rozbudowywać w oparciu o system Omada od TP-Link.

Cena orientacyjna:  Od ok. 299 zł

TP-Link Archer AX73 – router Wi‑Fi 6 AX5400 sprawdzi się zarówno w domu jak i w małym biurze.

Cena orientacyjna:  Od ok. 500 zł

TP-LINK EAP110-OUTDOOR to zewnętrzny punkt dostępu pozwalający zwiększyć zasięg naszej sieci Wi-Fi poza naszym budynkiem.

Cena orientacyjna:   Od ok. 209 zł

TP-Link EAP265 HD i EAP110 – Access point oferujący bardzo wysokie prędkości, które z pewnością wystarczą bardziej wymagającym osobom. Obsługuje on sieć 2,4 GHz i 5 GHz.

Cena orientacyjna:  Od 582 zł

Dzięki RE365 jesteśmy w stanie rozszerzyć naszą domową sieć bezprzewodową. Prędkości, jakie jesteśmy osiągnąć, są naprawdę dobre i spokojnie zaspokoją potrzeby laika, bądź też średnio wymagającej osobie.

Cena orientacyjna:  Od 229 zł

Router TP-Link TL-R605 to router dla bardziej wymagających osób. Dzięki niemu możemy połączyć się z naszą siecią domową przez VPN oraz podłączyć drugie źródło Internetu, w razie gdy mielibyśmy problem z jednym z dostawców.

Cena orientacyjna:  Od 249 zł

Play Now TV Box – przystawka STB wymarzona dla fanów domowego centrum rozrywki i posiadaczy standardowych telewizorów. Rozszerza ona możliwości telewizora do usług VOD (wideo na żądanie od Play).

Cena orientacyjna:  ceny zależne od abonamentu

Tenda Nova MW5C – to zestaw routerów pracujących w technologi mesh. System opiera się o główną kostkę oraz zależnie od zestawu dodatkowe moduły rozszerzające zasięg sieci Wi-Fi. Ich konfiguracja jest banalnie prosta, a wszystko odbywa się przez dedykowaną aplikację na telefon. 

Cena orientacyjna: od ok. 245 zł

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]