Motorola moto g8 power z baterią 5000 mAh już w naszych rękach

Dziś w Warszawie Motorola prezentuje – moto g8 power. Ma ono imponujące aparaty, narzędzia pobudzające kreatywność, wyświetlacze prezentujące realistyczny obraz oraz baterię umożliwiającą swobodne korzystanie z tych technologii – nasza relacja z premiery.

Nowy moto g8 power dysponuje przodującą w branży baterią o pojemności 5000 mAh, która znacznie zwiększa swobodę korzystania ze smartfonu i jego kreatywnych funkcji na co dzień. Smartfon oferuje też wszechstronny system aparatów z AI oraz fantastyczne i zaskakujące funkcje rozrywkowe.

System czterech aparatów cyfrowych ze sztuczną inteligencją w smartfonie moto g8 power umożliwia robienie zdjęć zarówno z bliska, jak i z daleka. Błyskawiczne zdjęcia można robić szybko ostrzącym autofocusie aparatem głównym o rozdzielczości 16 MP z autofokusem z detekcją fazy, a ultraszerokokątny obiektyw umożliwia uwiecznianie rozległych krajobrazów, mieszcząc w kadrze czterokrotnie więcej obrazu w porównaniu ze standardowym obiektywem. Teleobiektyw o wysokiej rozdzielczości pomaga skoncentrować się na tym, co najważniejsze, i rejestruje oddalone szczegóły, zachowując niezwykłą jakość zdjęć. Z kolei specjalnym aparatem Macro Vision można robić niesamowicie szczegółowe fotografie w 5-krotnym zbliżeniu.

 

Przedni aparat z technologią Quad Pixel robi ostre i jasne selfie w żywych kolorach, niezależnie od oświetlenia, dlatego zawsze można opublikować imponujące zdjęcie na Instagramie.

moto g8 power pogłębiają wrażenia z oglądania ulubionych multimediów dzięki donośnym głośnikom stereo. Inteligentna technologia dźwięku Dolby® emituje o 50% głośniejszy³, krystalicznie czysty dźwięk, jakiego można zazwyczaj oczekiwać od sprzętu audio w salonie. Ulubione filmy, seriale i gry będą się prezentować wyjątkowo realistycznie na niesamowitym wyświetlaczu Max Vision o przekątnej 6,4 cala.

Urządzenie działa wydajnie z ośmiordzeniowym procesorem Qualcomm Snapdragon 665 i 4 GB pamięci RAM.  W pamięci o pojemności 64 GB można pomieścić wszystkie ulubione aplikacje, nagrania muzyczne i filmy oraz zdjęcia.

Temu solidnemu smartfonowi nie zaszkodzi też drobne zalanie. Powłoka hydrofobowa zapewnia ochronę zarówno powierzchni, jak i wnętrza telefonu, tak aby można było z niego korzystać jeszcze swobodniej. Moto g8 power ma też specjalne Funkcje Moto i działa z wolnym od zbędnych dodatków systemem Android 10.

moto g8 power możecie już kupić w cenie 999 zł

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: