Motorola razr 5G – kultowy symbol mody w naszych rękach

motorola razr 5G ma przykuwać uwagę kultowym wyglądem i wykorzystać pełny potencjał składanej obudowy. Umożliwia ona wysyłanie wiadomości, wykonywanie połączeń wideo i łatwy dostęp do ulubionych aplikacji, a nawet pozwala na granie przy zamkniętej klapce.

Motorola razr 5G
Motorola razr 5G

Dodatkowo oferuje prędkość 5G i najbardziej zaawansowany aparat do selfie w historii w jedynej w swoim rodzaju konstrukcji z klapką. Razr 5G mieści się w kieszeni, ale jest potężny, minimalny, ale maksymalny.

Szybki podgląd dostarcza narzędzi, informacji i działań w prosty, intuicyjny sposób, który ułatwia podejmowanie decyzji i ogranicza czas spędzony na bezcelowym przewijaniu.

  • Zaktualizowana nawigacja gestami umożliwia łatwiejszy niż kiedykolwiek dostęp do ulubionych funkcji. Wyświetlacz szybkiego podglądu zawiera teraz pasek nawigacji u dołu, który naśladuje gesty Androida 10, dzięki czemu możesz łatwo dotrzeć do ekranu głównego, przesuwając palcem w górę. Możesz także przesunąć palcem w prawo na ekranie głównym, aby szybko uzyskać dostęp do aparatu, lub przesunąć w lewo, aby uzyskać dostęp do nowego zasobnika aplikacji. Ponownie przesuń palcem w lewo, aby uzyskać dostęp do skrótów umożliwiających dzwonienie lub wysyłanie SMS-ów do ulubionych kontaktów.
  • Pozostań w kontakcie, odpowiadając na wiadomości za pomocą zamiany mowy na tekst, inteligentnej odpowiedzi lub wpisując dłuższą wiadomość na pełnej klawiaturze szybkiego podglądu.
  • Możesz uzyskać dostęp do nawigacji z powiadomień Map Google informującej o najbliższej zmianie kierunku i swoich ulubionych aplikacji muzycznych, takich jak Spotify, YouTube Music i Pandora.
  • Ponadto technologia NFC umożliwia korzystanie z Google Pay w sklepach na całym świecie i umożliwia bezprzewodowe udostępnianie treści, takich jak kontakty, zdjęcia i filmy, innym urządzeniom.

Nowy design motorola razr 5G cechuje się zewnętrzną prostotą, ale wewnątrz skrywa precyzję i pomysłowość. Zwężający się podbródek, czujnik odcisków palców zamontowany z tyłu i zaktualizowany zawias oferują estetyczne i funkcjonalne zmiany oparte na bezpośrednich opiniach konsumentów, ułatwiając korzystanie z razr 5G jedną ręką.

Wyświetlacz Flex View o przekątnej 6,2 cala w pozycji otwartej w poziomie kinowe proporcje ekranu CinemaVision 21:9 przyciągają tymi samymi ultraszerokimi wymiarami, które są stosowane w przemyśle filmowym. Wąska konstrukcja ułatwia obsługę jedną ręką, gdy telefon trzymany jest pionowo.

Wyświetlacz działa w harmonii unikalną konstrukcją zawiasu, oferując jedyne bezszczelinowe zamknięcie w złożonym urządzeniu, co chroni wewnętrzny wyświetlacz i sprawia, że razr 5G jest ultrakompaktowa.

Otwarty lub zamknięty, system kamer tego smartfonu zapewnia silne wrażenie w małym opakowaniu. 48-megapikselowy aparat pozwala robić ostre i żywe zdjęcia, a technologia Quad Pixel zapewnia czterokrotnie większą czułość przy słabym świetle. Optyczna stabilizacja obrazu eliminuje drgania ręki i zapewnia ostre i szczegółowe zdjęcia niezależnie od oświetlenia. Ponadto technologia laserowego autofokusu z czujnikiem Time of Flight pomagają aparatowi szybko ustawić ostrość na obiekcie.

System aparatów 48 MP to najbardziej zaawansowany aparat do selfie na rynku, gdy telefon jest zamknięty. Selfie zyskują na kreatywności dzięki trybom aparatu, takim jak selfie grupowe, tryb portretowy, kolor spotowy i nie tylko. Ponadto dwa wyświetlacze umożliwiają korzystanie z funkcji aparatu, które są po prostu niemożliwe na innych urządzeniach. Animacja na ekranie pomaga utrzymać skupienie fotografowanego na aparacie, pokazując zabawną animację na ekranie szybkiego podglądu, gdy aplikacja aparatu jest otwarta na głównym ekranie Flex View. Natychmiastowy podgląd wyświetla zdjęcie po wykonaniu na ekranie Quick View, a Podgląd Zewnętrzny pozwala fotografowanemu zobaczyć, jak wygląda podczas robienia zdjeć.

Gdy potrzebne jest wykorzystanie pełnego ekranu, np. do rozmów, wyświetlacz Flex View i wewnętrzna kamera 20 MP przychodzą na pomoc, oferując wysokiej jakości obraz, który pozwala poczuć się jeszcze bliżej rozmówców.

Motorola razr 5G
Motorola razr 5G

Nowa razr 5G została stworzona dla tych, którzy chcą ponownie poczuć magię swojego telefonu komórkowego. Motorola razr 5G będzie dostępna w Polsce jesienią w cenie 6499 zł.

 

 

%d bloggers like this: