Mobilna Bitwa – Wyzwanie z konkursem – Edycja 3

Mobilna Bitwa – Wyzwanie z konkursem – Edycja 3

To już dzisiaj! Właśnie ruszamy z 3 edycją wyzwania fotograficznego, wraz z serwisem Mobile Fotografie, o nazwie #MobilnaBitwa.

Cześć. Jestem Diana i kocham wykonywać zdjęcia smartfonem. Nie od dziś wiadomo, że najlepszy aparat, to ten, który zawsze mamy przy sobie, a telefon mamy praktycznie zawsze. Tym bardziej, że smartfony z każdą nową odsłoną zyskują coraz to lepsze aparaty.

Nie przejmuj się jednak jeżeli nie posiadasz modelu z najwyższej półki, bo nie od dziś wiadomo, że to nie aparat czy telefon wykonuje zdjęcie, a człowiek, który za nim stoi. Dlatego niezależenie od tego czy posiadasz smartfon za kilkaset czy za kilka tysięcy zł, to wyzwanie jest również dla Ciebie. Razem z Tymkiem z https://mobilefoto.pl/ chcemy po raz 3 już zmobilizować Cię do innego spojrzenia na świat i Twoją okolicę – spojrzenia obiektywem z Twojego telefonu. A więc chwyć smartfon w rękę, idź na spacer, rób zdjęcia i pokaż nam swoją okolicę.

Nie pstrykaj jednak zdjęć bez rozmysłu. Podejdź do tego wyzwania poważnie i przemyśl dokładnie każdy temat zdjęć. A jest ich aż 15. Nie martw się. Nie musisz wykonywać wszystkich zadań. Wybierz te tematy, które są Ci najbliższe i podziel się efektami – o ile masz na to ochotę i chcesz, aby inni zobaczyli również Twoje dzieło. A oto tematy:

 1. Selfie!
 2. Mocny kolor
 3. Odpoczynek
 4. Czas na…
 5. U nas jest pięknie
 6. Kwiatki
 7. Makro
 8. Do góry
 9. Błysk
 10. Za oknem
 11. Żyli długo i szczęśliwie
 12. Lubię
 13. Wieczorową porą
 14. Słodko
 15. Mój dzień

Inspiracje

Aby pobudzić Twoją wyobraźnię przygotowałam też kilka postów z inspiracjami. Wszystkie zdjęcia zostały wykonane z telefonów Motorola. Zatem koniecznie zajrzyj też do postów w dziale MotoWakacje2021

Co będziesz z tego mieć?

 • Przede wszystkim satysfakcję
 • Nowe doświadczenie
 • Rozwiniesz swoje umiejętności fotograficzne
 • Spojrzysz na fotografię inaczej, dokładniej
 • Rozbudujesz swoje portfolio
 • Lepiej poznasz swój smartfon, a może odkryjesz funkcje, które wcześniej nie znałeś / znałaś ?
 • Zrobisz coś dla siebie
 • Możesz wygrać ciekawe upominki w konkursie

Sprawy techniczne:

 • 15 zadań – nie musisz wykonywać wszystkich zadań, może to być tylko 1. Pamiętaj jednak, że im więcej wykonanych zdjęć, tym bardziej rozwiniesz swoje umiejętności i będziesz mieć z tego więcej satysfakcji
 • Publikacja zdjęć – zdjęcia możesz publikować na swoich socjal mediach (Instagram, Twitter, FB lub na swojej stronie), ale pamiętaj o tym, aby wrzucić link do zdjęcia pod postem konkursowym na FB TechnoSenior lub Mobilne Fotografie. Wrzucając zdjęcie na Instagrama dodaj tag #mobilnabitwa oraz oznacz na zdjęciu konta @technoseniorpl oraz @mobilnefotografie . Pamiętaj: Zdjęcie musi być publiczne, abyśmy mogli je zobaczyć. Ponadto powinno posiadać informację o tym, którego tematu dotyczy i z jakiego telefonu zostało wykonane.
 • Czas trwania – wyzwanie trwa od 21.08.2021r. 20:00 do 03.10.2021r. do godziny 24:00 . W tym okresie wystawiaj swoje zdjęcia na portale społecznościowe.
 • Podsumowanie – Po zakończeniu wyzwania pojawią się 3 podsumowania. Tymek z https://mobilefoto.pl/ wykona swoje podsumowanie, ja swoje, a trzecie będzie naszym wspólnym. To w nim pojawią się wybrane zdjęcia z wszystkich zgłoszonych prac. Zdjęcia będą oceniane pod kątem każdego zadania, a najlepsze pojawią się w galerii na obu serwisach. Jeżeli chcesz, aby Twoje zdjęcie nie umknęło mi uwadze, to możesz dodatkowo podesłać je na adres: konkurs@technosenior.pl . Koniecznie zajrzyj jak wyglądało to w poprzedniej edycji: Tutaj

Ale to nie wszystko 🙂 Tradycyjnie dla najlepszych prac mamy też upominki (1 osoba może wygrać tylko 1 nagrodę). Tym razem są to 3 zestawy gadżetów od Motorola Polska. Każdy z nich zawiera: organizer z zegarem na biurko, notes, smyczka i długopis. Nagroda nie przekracza wartości 100 zł. Zegarek zasilany jest bateriami lub za pomocą załączonego kabla USB. Funkcje: godzina, temperatura.

Pełny regulamin konkursu znajdziesz poda adresem: https://wp.me/Par2as-C0n

Do dzieła!

Nie odkładaj zadań na później. Systematyczna praca sprawi, że w ciągu najbliższego miesiąca bez problemu powinno udać Ci się zrobić większość z tematów. A może będą to wszystkie?

Ja i Tymek również przyłączymy się do wyzwania i będziemy robić zdjęcia razem z Tobą. Tym razem będzie nam towarzyszyć Motorola Moto g100 prosto od Motorola Polska

To jak dołączysz do wyzwania?

Diana Kisiała

Zarażam pasją do szycia i nowych technologii.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: