Huawei Mate Xs 2 – płaski i gładki jak lustro

Huawei Mate Xs 2: najlżejszy i najbardziej smukły składany smartfon od Huawei

Podczas wydarzenia, które odbyło się 23 czerwca 2022 r. w Stambule, Huawei przedstawił Huawei Mate Xs 2 – nowy flagowy, składany smartfon Huawei o ultralekkiej i smukłej obudowie.

Huawei Mate Xs 2
Huawei Mate Xs 2

To urządzenie stanowi kolejny kamień milowy w historii Huawei. Dzięki wprowadzeniu go na rynek firma posiada najbardziej kompletne portfolio składanych smartfonów, w tym modele z wewnętrznym i zewnętrznym wyświetlaczem oraz telefony składane w formie klapki. Po rozłożeniu, ekran Mate Xs 2 staje się płaski i gładki jak lustro, zapewniając użytkownikom bardziej realistyczne doświadczenia zarówno podczas rozrywki, jak i pracy. Można z niego wygodnie korzystać także kiedy jest złożony.

Huawei Mate Xs – składany smartfon w naszych rękach

Smartfon wyposażony jest również w szereg flagowych cech, takich jak aparat 50MP True-Chroma, który wykorzystuje optykę Huawei XD Optics, wynosząc mobilną fotografię na nieznane dotąd wyżyny.

Nowe urządzenie oferuje również pojemną baterię o pojemności 4600mAh, z ultraszybkim ładowaniem 66W Huawei SuperCharge.

Mate Xs 2 – w przedsprzedaży od 23 czerwca do 10 lipca 2022 r. z zegarkiem Huawei WATCH GT 3 Pro (46mm) Sport za 1 zł. Sprzedaż regularna rusza 11 lipca, a sugerowana cena detaliczna to 7999 zł.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl