Recenzja Creative Sound Blaster Blaze V2 – dla długotrwałego grania

Recenzja Creative Sound Blaster Blaze V2 – dla długotrwałego grania

Creative Sound Blaster Blaze V2 – to lekko odświeżona legenda graczy komputerowych. Pozostawiono w nich wszystkie najlepsze atuty modelu Sound Blaster Blaze, który do dnia dzisiejszego cieszy się uznaniem wśród użytkowników a zwłaszcza graczy – czytamy na stronie producenta.

Nauszny zestaw słuchawkowy do gier z odłączanym mikrofonem i funkcją redukcji szumów ma oferować wysoki komfort użytkowania.

Creative Sound Blaster Blaze V2
Creative Sound Blaster Blaze V2

A jak wspomniany zestaw sprawdził się u mnie? Zapraszam do krótkiej recenzji.

Specyfikacja techniczna:

Zestaw zawiera:

  • zestaw słuchawkowy Sound Blaster Blaze V2
  • 2,5 metrowy przewód z pilotem
  • odłączny mikrofon
  • skróconą instrukcję obsługi i broszury informacyjne

Budowa i użytkowanie

Creative Sound Blaster Blaze V2 zostały zapakowane w czarno-pomarańczowe pudełko. W środku znajdziemy słuchawki ułożone w plastikowej osłonce oraz 2,5 metrowy przewód, który zostaje dostosowany do dzisiejszych standardów. Zamiast dwóch osobnych mini Jack 3,5mm, zostaje zastosowany pozłacany 4-polowy mini Jack 3,5mm (CITA).

Na przewodzie znajduje się ten sam pilot zdalnego sterowania co w poprzedniej wersji.

Na obudowie słuchawek nie znajdziemy żadnych przycisków, ani innych dodatków. To przede wszystkim są słuchawki przewodowe. Zatem osoby, które szukają czegoś mobilnego z podłączeniem do telefonu, to raczej nie ten kierunek. Chociaż ten zestaw też połączyłem z telefonem, ale o tym nieco później.

Creative Sound Blaster Blaze V2 prezentują się świetnie – utrzymane w czarnej kolorystyce z srebnym logo. Zostały wykonane z dobrej jakości lekkiego tworzywa sztucznego oraz delikatnych materiałowych nakładek. Producent zadbał o to, aby słuchawki oferowały wysoki komfort użytkowania. Są wyjątkowo lekkie (187g) i bardzo dobrze zaprojektowane.

Nowe wydanie Blazów zostaje zmienione dosłownie kosmetycznie. Z obudowy słuchawek zniknęły czerwone wstawki, które są zamienione na kolor czarny i srebrno-szary. Kolejna zmiana to nowy 2,5 metrowy przewód.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]