PocketBook InkPad 4 – komfortowy czytnik za 1349 zł

PocketBook InkPad 4- zapowiadany dwa tygodnie temu nowy model linii PocketBook InkPad – tym razem z indeksem 4 – już jest dostępny w sprzedaży. Urządzenie różni się od swojego poprzednika wbudowanym głośnikiem i wodoodpornością zgodną z normą IPX8.

PocketBook InkPad 4
PocketBook InkPad 4

Dostępny od pewnego czasu w przedsprzedaży na stronie dystrybutora model PocketBook InkPad 4 jest już w stałej ofercie. W cenie 1349 zł użytkownicy zyskują komfortowy czytnik z najnowszym 7,8-calowym ekranem E Ink Carta 1200 o rozdzielczości 1404×1872 i 300 PPI. Dzięki tej nowej technologii strona elektroniczna ma o 15% większy kontrast w porównaniu z poprzednią generacją wyświetlaczy, a czas reakcji E Ink skrócił się o 20%.

Widzimy, że urządzenia z wyświetlaczami o przekątnej powyżej 7 cali cieszą się dużą popularnością – mówi Maksym Zhelezniak odpowiedzialny za rozwój działalności firmy PocketBook w Polsce oraz całej Europie Środkowej i Wschodniej. Dlatego wprowadzamy do naszej oferty coraz więcej takich rozwiązań, które dodatkowo mają pakiet niezwykle użytecznych funkcjonalności i cech.

 PocketBook InkPad 4 dysponuje baterią o pojemności 2000 mAh i procesorem Dual Core. W modelu zostało zamontowane gniazdo USB-C oraz wbudowany głośnik. Czytnik jest chroniony przed szkodliwym działaniem wody zgodnie ze stopniem ochrony IPX8. Wytrzymuje on zanurzenie w słodkiej wodzie na głębokość do 2 metrów na maksymalnie 60 minut.

Reklamy

Test PocketBook Era – nowy etap komfortu e-czytania

Model zakupiony z dystrybucji firmy 71media (dostępny również na stronie czytio.pl) ma preinstalowane aplikacje Legimi i EmpikGo.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]