Android 14 Beta 1 w OnePlus 11 5G

OnePlus ogłosił dziś, że najnowszy flagowiec marki, OnePlus 11 5G uzyskał dostęp do Androida 14 Beta 11. Deweloperzy mogą od teraz testować system Android 14 w wersji Beta 1 w ramach programu Developer Preview na tym konkretnym modelu smartfona od OnePlus. 
Android 14 Beta 1
Android 14 Beta 1
OnePlus ściśle współpracuje z Google, aby zapewnić fanom i klientom jak najlepsze doświadczenie z użytkowania szybkiego, płynnego i stabilnego OxygenOS, który jest oparty na systemie operacyjnym Android. Dzięki naszej bliskiej relacji możemy także wcześniej udostępnić nową wersję Androida 14 deweloperom testującym go na OnePlus 11, którzy już teraz chcą sprawdzić, jakie zmiany niesie za sobą aktualizacja oprogramowania – powiedział Kinder Liu, prezes i dyrektor operacyjny w OnePlus.
Android 14 w wersji Beta 1 skupia się na prywatności, bezpieczeństwie użytkowników, wydajności, produktywności deweloperów, a także personalizacji. Android 14 Beta 1 jest już dostępny na OnePlus 11, świetnie przyjętym flagowcu, którego premiera w Polsce odbyła się w lutym 2023r. OnePlus 11 5G jest napędzany najnowszym procesorem Snapdragon® 8 Gen 2, a jego działanie wspiera 16 GB pamięci LPDDR5X RAM. Smartfon został wyposażony 6,7-calowy wyświetlacz Super Fluid AMOLED Display o rozdzielczości 2K, z dynamicznym odświeżaniem do 120 Hz z LTPO 3.0, 100 W SUPERVOOC Endurance Edition i aparat Hasselblad trzeciej generacji. To połączenie pod każdym względem zapewnia wrażenia z użytkowania na miarę flagowca.
Android 14 w wersji Beta 1 dostępny jest do pobrania na forum OnePlus: https://community.oneplus.com/thread/1311878789566824453

1 Nowa wersja Androida 14 Beta 1 wciąż jest na wczesnym etapie rozwoju, dlatego informujemy, że niektóre funkcje mogą jeszcze nie działać poprawnie. Nie zalecamy flashowania ROM-u, w przypadku gdy testujący użytkownicy nie mają doświadczenia w programowania lub flashowaniu niestandardowych pamięci ROM lub jeśli użytkownicy planują używać smartfona z nową wersją Androida jako urządzenia na co dzień.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]