Dostęp do Viaplay dla użytkowników usługi telewizyjnej Play

  • Dostęp do Viaplay dla użytkowników usługi telewizyjnej Play
  • Współpraca w zakresie dystrybucji wzmacnia pozycję Viaplay na polskim rynku
  • Na koniec 2022 roku platforma streamingowa Viaplay posiadała w Polsce 1,2 mln subskrybentów

Alexander Bastin, Viaplay Group Chief Commercial Officer, Continental Europe and Baltics:
Zawarcie nowej umowy z Play to bardzo pozytywna wiadomość zarówno dla obu firm, jak i dla naszych widzów. Pokazuje siłę oraz atrakcyjność oferty Viaplay w Polsce. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości rozrywki polskim odbiorcom, a zawarta umowa jeszcze bardziej ułatwi nowym i obecnym klientom korzystanie z treści, zarówno sportowych, jak i filmowo-serialowych, dostępnych na platformie Viaplay”.

Viaplay Group rozszerza partnerstwo dystrybucyjne z Play

Mikkel Noesgaard, Dyrektor ds. Marketingu Grupy Play, Członek Zarządu:

Naszym priorytetem jako Play jest zapewnianie klientom wolności wyboru i dostępu do najlepszej jakości internetu, cyfrowej rozrywki i usług mobilnych w najkorzystniejszych ofertach. Nasza ‘Telewizja Nowej Generacji’ to jedyne tego typu rozwiązanie na polskim rynku, które umożliwia klientom stworzenie własnego pakietu i dostęp do treści najwyższej jakości. Cieszymy się, że dzięki współpracy z Viaplay klienci Play mogą doświadczać najlepszej rozrywki, obejmującej zarówno sport, jak i filmy i seriale, w domu i poza domem”.

Recenzja Play Now TV Box – dostęp do swojej telewizji i aplikacji nawet na wakacjach

Serwis streamingowy Viaplay jest dostępny w Polsce od sierpnia 2021 roku i do końca 2022 roku pozyskał 1,2 mln subskrybentów.

Reklamy

Viaplay

Treści oferowane polskim widzom obejmują transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych, takich jak wyścigi F1, mecze piłkarskie angielskiej Premier League, niemieckiej Bundesligi, Ligi Europy i Ligi Konferencji UEFA, gale KSW, rozgrywki ligi hokejowej NHL, a także lokalne seriale i filmy Viaplay oraz popularne produkcje z krajów nordyckich i treści międzynarodowe. W czerwcu premierę będzie miał serial dokumentalny ‘Materla. Lionheart’, pierwsza w 2023 roku polska produkcja lokalna Viaplay.

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]