Green Cell na Małopolska Joy Ride Festival 2023

26 maja rozpocznie się Małopolska Joy Ride Festiwal 2023 – największa impreza rowerowa w Polsce. Trzydniowe święto miłośników dwóch kółek będzie obfitować w atrakcje sportowe oraz targi sprzętu rowerowego. W strefie wystawców nie zabraknie krakowskiej firmy Green Cell. Jest to producent akcesoriów elektromobilnych, w tym pakietów bateryjnych dla e-bike’ów. Na stoisku marki będzie możliwość wygrania zaawansowanego powerbanku o wartości 600 zł.

Małopolska Joy Ride Festival 2023

Największe w Polsce targi rowerowe

W trakcie Joy Ride Festiwal 2023 odbędą się największe targi rowerowe w Polsce. Jednym z wystawców będzie firma Green Cell, specjalizująca się w produkcji pakietów bateryjnych do rowerów elektrycznych.

Według badania Polskiego Stowarzyszenia Rowerowego 40% Polaków rozważa zakup elektrycznego jednośladu. W Kluszkowcach samemu będzie można wypróbować rowery zasilane zieloną energią oraz przeznaczone dla nich akcesoria, w tym zaprojektowane i montowane w Polsce baterie Green Cell. Na miejscu będzie obecny ekspert, który w razie potrzeby doradzi rozwiązanie najlepiej dostosowane do wymagań konkretnego użytkownika.

Green Cell PowerPlay20
Green Cell PowerPlay20

Zrób zdjęcie, zgarnij potężny powerbank

Dla uczestników Małopolska Joy Ride Festiwal 2023 przygotowano konkurs, w którym każdego dnia trwania festiwalu będą mieli okazję wygrać jeden z powerbanków GC PowerPlay Ultra. Jest to urządzenie mogące ładować jednocześnie cztery urządzenia z łączną mocą 128 W, o pojemności 26 800 mAh i z funkcją pass-through. Jego wartość wynosi 600 zł.

Recenzja Green Cell PowerPlay20 – taki power bank to skarb

Aby wziąć udział w rywalizacji o nagrodę wystarczy zrobić sobie zdjęcie w jednej z ramek Green Cell x Joy Ride. Będą one ulokowane na terenie miasteczka festiwalowego oraz na stoisku firmy. Następnie fotografię należy opublikować w serwisie Instagram i oznaczyć profil firmy Green Cell. Nagrody trafią do autorów najbardziej kreatywnych ujęć.

Dla początkujących i zaawansowanych fanów rowerów

Amatorzy i profesjonaliści, gwiazdy sportu oraz najwięksi wystawcy, konkurencje wyczynowe, a także szkolenia, wycieczki i konkursy. To wszystko znajdzie się na Małopolska Joy Ride Festiwal 2023. Jest to impreza zarówno dla osób, które nie wyobrażają sobie życia bez dwóch kółek, jak i dla tych dopiero zaczynających przygodę rowerem.

Kibice mogą spodziewać się zaciętej rywalizacji w aż 10 widowiskowych konkurencjach, w tym downhillu i dual slalomie. Organizatorzy przewidzieli także szereg atrakcji dla najmłodszych uczestników festiwalu.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl