Vectra najszybsza w 27 miastach Polski

Vectra, największy operator telewizji kablowej w Polsce, jest dostawcą najwyższej prędkości Internetu aż w 27 miastach Polski na podstawie testów użytkowników SpeedTest.pl za I kwartał 2023 roku. To osiągnięcie to efekt konsekwentnej polityki rozbudowy infrastruktury i nieustannego dążenia do zagwarantowania jak najwyższej jakości usług.

Vectra

We współczesnym, cyfrowo zorientowanym świecie, zapotrzebowanie na szybkie i stabilne połączenie internetowe rośnie w niewiarygodnym tempie. Globalna ekonomia, edukacja, rozrywka, a nawet nasze codzienne interakcje społeczne zależą coraz bardziej od cyfrowego transferu danych. Firmy, instytucje, państwowe, edukacyjne i gospodarstwa domowe potrzebują większej przepustowości niż kiedykolwiek wcześniej, aby móc korzystać z narzędzi online i zasobów, które stają się niezbędne w codziennym życiu. Oferowanie szybkich, niezawodnych usług internetowych to klucz do zaspokojenia tego rosnącego zapotrzebowania, dlatego Vectra konsekwentnie rozwija swoją infrastrukturę by oferować klientom dostęp do Internetu najwyższej jakości.

Test realme 11 pro+ 5G oraz realme 11 pro 5G… luksusowy design wsparty technologią

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Efekt objętej strategii widać wyraźnie w wynikach testów użytkowników SpeedTest.pl za I kwartał 2023 roku. Według zgromadzonych danych, Vectra jest dostawcą najwyższej prędkości Internetu aż w 27 miastach Polski, tj. w: Legnicy, Płocku, Szczecinie, Kielcach, Jaworze, Jeleniej Górze, Bełchatowie, Łowiczu, Radomsku, Skierniewicach, Białej Podlaskiej, Zamościu, Żarach, Ostrołęce, Siedlcach, Sanoku, Stalowej Woli, Suwałkach, Pruszczu Gdańskim, Redzie, Sopocie, Wejherowie, Raciborzu, Tarnowskich Górach, Iławie, Kaliszu i Pile.

Za tym sukcesem stoi nasze nieustające dążenie do bycia liderem, nie tylko, jeśli chodzi o zasięg czy liczbę klientów, ale przede wszystkim w dostarczaniu najwyższej jakości usług internetowych – wyjaśnia Bartłomiej Irzyński, CTO Vectra S.A.Nasza konsekwentna polityka rozbudowy infrastruktury sieciowej umożliwia nam zaoferowanie klientom wysokiej prędkości i niezawodności połączenia internetowego.

Warto dodać, że niedawno Vectra wprowadziła nowy pakiet z prędkością do 900 Mb/s oraz zwiększyła prędkość najniższego pakietu w swojej ofercie z 300 Mb/s do 450 Mb/s. Klienci operatora mają teraz dostęp także do Internetu światłowodowego o prędkości do 1,2 Gb/s, co jest wynikiem długofalowej i konsekwentnej strategii firmy. Co więcej, Vectra jest również pierwszym ogólnopolskim operatorem, który dołączył do nielicznego grona dostawców usług Internetu na świecie oferujących usługę opartą o technologię XGS-PON, umożliwiającą symetryczny transfer danych z prędkością nominalną 10 Gb/s. Jest to najszybszy dostępny komercyjnie Internet na świecie.

Wraz z nowoczesnymi technologiami, takimi jak Wi-Fi 6, oferowanymi w ramach pakietu usług Vectry, abonenci mogą korzystać z usług cyfrowych na poziomie niedostępnym dotąd na rynku.

Więcej szczegółów na temat wspomnianych ofert można znaleźć na stronie internetowej operatora: https://www.vectra.pl.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl