PS5 Marvel’s Spider-Man 2 Limited Edition na SDCC 2023

Dziś, podczas panelu zorganizowanego na San Diego Comic-Con w historycznej Hali H, Insomniac Games ujawniło szereg nowych, ekscytujących informacji na temat swojej nadchodzącej gry na PlayStation 5, Marvel’s Spider-Man 2, która ukaże się 20 października 2023 roku.

PS5 Marvel's Spider-Man 2 Limited Edition

Panel rozpoczął się od debiutu zupełnie nowego zwiastunu, który przedstawia fabułę w Marvel’s Spider-Man 2. Tajemniczy łowcy Kravena przybywają do miasta, ale nikt nie wie dlaczego tam są i na kogo oraz na co polują. Gdy Spider-Man i MJ zagłębiają się w motywacje Kravena, symbiont zaczyna zagrażać Nowemu Jorkowi oraz wszystkim jego mieszkańcom i temu, co jest im drogie.

W zwiastunie gry Marvel’s Spider-Man 2 z majowego PlayStation Showcase pokazano nowy, czarny kombinezon Petera, który wpłynął na jego osobowość i dał mu nowe, potężne zdolności symbionta. W nowym zwiastunie również pokazano ten kostium oraz to jak moce symbionta Petera wpływają na jego relacje z Milesem, MJ i Harrym.

Test Fujifilm Instax Square SQ40 – kieszonkowy aparat natychmiastowy

Zaprezentowane nowe ujęcia na rozszerzony Nowy Jork Marvela, a gracze będą teraz mogli bujać się na pajęczej sieci ponad East River, Brooklyn i Queens. W nowym zwiastunie debiutuje również kultowa Coney Island.

Ponadto w nowym wideo pokazano pełną postać Venoma. Aby dowiedzieć się więcej o tym jak deweloperzy z Insomniac podeszli do tworzenia jego historii i projektowania postaci oraz zobaczyć nowy zwiastun fabularny prosimy o odwiedzenie  PlayStation.Blog.

Panel zakończył się pokazaniem zestawu Marvel’s Spider-Man 2 Limited Edition, który zaprojektowano tak, by oddawał wygląd i styl Marvel’s Spider-Man 2. Zagrożenie Venomem i symbiontem będzie jednym z najpotężniejszych wyzwań, przed którymi staną dwaj Spider-Mani. Wzornictwo ma na celu odzwierciedlenie intensywności symbionta i jego zdolności do transformacji, a nawet mocy do przejęcia konsoli PS5 i kontrolera bezprzewodowego DualSense.

DualSense

Limitowana edycja będzie dostępna w zestawie z konsolą PS5 Marvel’s Spider-Man 2 Limited Edition, a także w osłonach na konsole PS5 – Marvel’s Spider-Man 2 Limited Edition, osłonach na konsole PS5 Digital Edition – Marvel’s Spider-Man 2 Limited Edition i kontrolerze bezprzewodowym DualSense – Marvel’s Spider-Man 2 Limited Edition.  Zamówienia przedpremierowe rozpoczną się 28 lipca. Gracze w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Belgii, Luksemburgu, Holandii, Włoszech, Hiszpanii, Austrii i Portugalii mogą również nabyć tę limitowaną edycję bezpośrednio od PlayStation pod adresem direct.playstation.com lub u innych wybranych sprzedawców detalicznych. Produkty te będą również dostępne w wielu innych krajach na całym świecie w ograniczonych ilościach u wybranych sprzedawców detalicznych.

Szczegółowe informacje na temat limitowanej edycji gry Marvel’s Spider-Man 2 – PS5 Console Bundle można znaleźć na stronie: [PlayStation.Blog].

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl