myPhone HALO 3 LTE i 6410 LTE – nowe klasyki z 4G LTE

myPhone HALO 3 LTE i myPhone 6410 LTE – nowości od polskiego producenta powinny zainteresować wszystkich tych, którzy od telefonu oczekują przede wszystkim dobrej jakości rozmów telefonicznych, przejrzystego interfejsu oraz praktycznych funkcjonalności, które ułatwią funkcjonowanie na co dzień.

Dzisiaj do sprzedaży trafiły dwa modele klasycznych telefonów myPhone 6410 LTE i HALO 3 LTE. Nowości od polskiego producenta powinny zainteresować wszystkich tych, którzy od telefonu oczekują przede wszystkim dobrej jakości rozmów telefonicznych, przejrzystego interfejsu oraz praktycznych funkcjonalności, które ułatwią funkcjonowanie na co dzień.

Technologia VoLTE, z której korzystają obydwa modele, gwarantuje, że wszystkie rozmowy będą wyraźne i zrozumiałe, dzięki czemu użytkownicy mogą się cieszyć stałym i wygodnym kontaktem z bliskimi. To nowy standard w klasycznych telefonach korzystających do tej pory m.in. z wycofywanego aktualnie przez polskich operatorów 3G.

Test myPhone Halo A – prosty telefon dla każdego

Dodatkowo każdy z nich został wyposażony w wyjmowaną baterię o pojemności 1400 mAh, funkcję Dual SIM, praktyczne złącze USB-C, łączność Bluetooth oraz szereg przydatnych narzędzi takich jak prosty aparat umożliwiający rozmowy wideo oraz mocną latarkę.

Sprawna komunikacja, wygoda i poczucie bezpieczeństwa

myPhone 6410 LTE wyróżnia się również przejrzystym wyświetlaczem IPS o rozmiarze 2.4 cala i rozdzielczości 240×320 px, dużymi przyciskami i czytelnym interfejsem. Wszystko to gwarantuje wygodną obsługę na co dzień.

Podobnie jest z telefonem myPhone HALO 3 LTE, który również stawia na komfortowe użytkowanie. Pomóc w tym ma 2.3-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 240×320 px, dołączona do zestawu stacja ładująca oraz przycisk SOS. W sytuacji kryzysowej wystarczy go nieco dłużej przytrzymać, aby aktywować alarm dźwiękowy, wysłać SMS oraz nawiązać połączenie z wcześniej zdefiniowanymi kontaktami.

Telefony są dostępne w sklepie internetowym producenta i w wybranych elektromarketach. Koszt urządzeń to 199 zł w przypadku myPhone HALO 3 LTE oraz 149 zł za myPhone 6410 LTE.

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl