Nokia G42 5G So Pink – różowy smartfon, który naprawisz w domu

Nokia G42 5G So Pink – ten kosztujący 1199 zł telefon jest nie tylko świetny w użytkowaniu, ale może też zyskać wiele żyć, dzięki opcji łatwej domowej naprawy. Bateria w modelu Nokia G42 5G wytrzymuje do trzech dni i ma ponad 80% pojemności nawet po 800 pełnych cyklach ładowania

Nokia G42 5G So Pink
Nokia G42 5G So Pink

Po sukcesie Nokia G42 5G So Purple, HMD Global, producent telefonów Nokia, przedstawia Nokia G42 5G So Pink. Ten modny, różowy smartfon jest dostępny w dobrej cenie i ma wiele zalet: przede wszystkim można naprawić go w domu, a do tego został wyposażony w baterię, która wystarcza na wiele dni. Ale to nie wszystko. Nokia G42 5G[1] ma świetny, potrójny aparat z AI, by uchwycić wszystko, co dla Ciebie ważne, a jeśli będziesz chciał coś sprawdzić w sieci, zrobisz to błyskawicznie dzięki obsłudze sieci 5G.

Po premierze filmu Barbie, który pomalował świat na różowo, Nokia G42 5G pojawia się w modnym kolorze So Pink i chce, by świat stał się jeszcze bardziej różowy.

Lars Silberbauer, CMO w HMD Global, firmie produkującej telefony Nokia, powiedział: „Naprawialny i modny – nowy różowy smartfon Nokia G42 5G spełnia wszystkie wymagania. Dobrze działa i dobrze wygląda. Dlaczego naprawialny miałby być nudny? Ten smartfon 5G ma genialny, żywy design, który, miejmy nadzieję, docenią nasi klienci”.

Nokia G42 5G pozwoli uniknąć kosztownych napraw za pomocą zestawów naprawczych iFixit i poręcznych przewodników naprawy krok po kroku. Możesz wymienić ekran, uszkodzony port ładowania lub baterię i tylną obudowę w zaciszu własnego domu.

 

Bateria na lata

Kto potrzebuje baterii, które z trudem wytrzymują cały dzień? Nokia G42 5G ma wyjątkową aż 3-dniową wydajność baterii[2]. Bateria w Nokia G42 5G zachowa 80% swojej pierwotnej pojemności po 800 pełnych cyklach ładowania[3] – to około czterech lat! Dodatkowo telefon naładujemy błyskawicznie, dzięki ładowaniu USB-C o mocy 20 W.

 

Trwały i bezpieczny

Telefon Nokia G42 5G to trwałe i wytrzymałe urządzenie. Ekran jest jasny i wyraźny dzięki szkłu Gorilla 3, mającego klasę ochrony IP52, doskonale zabezpieczającego przed rozpryskami wody i kurzem. Dodatkowo urządzenie zostało rygorystycznie przetestowane pod kątem wytrzymałości na uderzenia, na które jest narażone w trakcie codziennego użytkowania.

Telefon działa na systemie Android™ 13, a użytkownik dostaje gwarancję trzech lat comiesięcznych aktualizacji zabezpieczeń i dwóch lat aktualizacji systemu operacyjnego[4].

 

Inteligentna kamera AI

Aparat o rozdzielczości 50 MP współpracuje z naszymi najbardziej zaawansowanymi systemami sztucznej inteligencji, aby robić wyraźne zdjęcia nawet w trudnych warunkach. Tryb portretowy sprawia, że punkt ostrości jest w centrum uwagi, podczas gdy tryb nocny pomaga w wykonywaniu wysokiej jakości zdjęć po zmroku, które można oglądać na 6,56-calowym wyświetlaczu HD+. A dzięki przechwytywaniu dźwięku OZO 3D filmy brzmią tak dobrze, jak wyglądają.

 

Tak szybko

Uzyskaj odpowiedz, udostępniaj zdjęcia, przeglądaj, kupuj, pracuj i baw się – niezależnie od tego, co oznacza dla Ciebie bycie online, łączność 5G1 obsługiwana przez platformę mobilną Snapdragon® 480+ 5G szybko przeniesie Cię tam, gdzie chcesz. Ponadto, dzięki dużej pamięci, dużej przestrzeni dyskowej i inteligentnej optymalizacji w tle, możesz bez problemu przeskakiwać z jednej aplikacji do drugiej.

Ceny, dostępność i akcesoria

Nokia G42 5G w kolorze So Pink będzie dostępna w Polsce już w październiku w konfiguracji pamięci 6/128 GB

Zestawy do montażu w domu i części zamienne do telefonu Nokia G42 5G są dostępne na stronie iFixit.com

źródło: HMD Global

[1] Zasięg sieci 5G jest ograniczony. Sieć może nie być obsługiwana przez Twojego dostawcę

[2] Dane na podstawie badań przeprowadzonych przez HMD Global. Więcej info na stronie https://www.nokia.com/phones/pl_pl

[3] Bateria była przetestowana przez HMD aż do osiągnięcia 80% swojej oryginalnej pojemności po 800 cyklach ładowania

[4] Licząc od światowej premiery Nokia G42 5G

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl