Alternatywa low-code w tworzeniu aplikacji

Nowe narzędzia, takie jak platformy low-code I no-code, rewolucjonizują sposób, w jaki firmy tworzą nowoczesne aplikacje. Zaproszenie do udziału w bezpłatnym webinarze.

low-code I no-code

LeverX, wieloletni partner SAP, będzie gospodarzem webinaru dotyczącego SAP Business Technology Platform [SAP BTP] – platformy, która obejmuje kompleksowy zestaw narzędzi i usług, pozwalających firmom na optymalizację procesów, przezwyciężanie barier i przygotowanie firmy na nadchodzące zmiany. Opracowana z myślą o elastyczności i możliwościach wyboru może przyspieszyć wprowadzanie innowacji w firmie i uwolnić jej potencjał biznesowy.

Współczeny świat technologii ulega dynamicznym zmianion, co sprawia, że tworzenie zaawansowanych rozwiązań IT jest dostępne obecnie bardziej niż kiedykolwiek.. Nowe narzędzia, takie jak platformy low-code I no-code, rewolucjonizują sposób, w jaki firmy tworzą nowoczesne aplikacje.

Celem webinaru jest przekazanie cennej wiedzy i zaprezentowanie gotowych rozwiązań, które pozwolą rozwijać przedsiębiorstwa z wykorzystaniem technologii.

Płynna integracja systemów informatycznych w przedsiębiorstwie, skuteczna automatyzacja procesów i przepływów pracy oraz proste projektowanie nawet zaawansowanych witryn i aplikacji bez kodowania – dzięki narzędziom low-code/no-code ta wizja staje się naszą rzeczywistością.

Wkrocz w świat nowych technologii SAP Build i spójrz w przyszłość tworzenia oprogramowania biznesowego podczas webinaru „SAP Build Apps: The Low-Code alternative in Business Applications development”.

LeverX zaprasza na webinarium, podczas którego odkryjecie sposób na wykorzystanie potencjału platformy low-code do tworzenia aplikacji.

Podczas webinaru dowiesz się:

  • Czym jest SAP Build jako alternatywa dla środowiska programistycznego Pro-Code (które jest bardziej skomplikowane i wymaga zaangażowania doświadczonych zespołów programistów);
  • Jak wykorzystać SAP Build jako kompleksowe narzędzie do tworzenia aplikacji i rozszerzeń dla systemów ERP w chmurze klienta;

Sesja praktyczna: tworzenie aplikacji E2E, która może być połączona z wieloma źródłami danych, przy użyciu SAP Build Apps.

Ponadto podczas spotkania omówimy następujące aspekty:

  • charakterystyka rozwiązań low-code/no-code i ich praktyczne zastosowanie;
  • portret Citizen Developera (programisty obywatelskiego) – rola i obowiązki;
  • przykładowe scenariusze i możliwości zastosowania SAP Build Apps na podstawie doświadczeń i case study firmy LeverX;
  • wsparcie różnych systemów źródłowych z wykorzystaniem technologii spoza portfolio SAP;
  • wykorzystanie technologii do tworzenia samodzielnych aplikacji mobilnych dla biznesu;

Link do rejestracji na wydarzenie:

https://webinars.sap.com/pl/2023-sap-build-webinar/pl/registration.aspx

Kiedy: 20 września 2023 | 10:00

Czas trwania: 90 minut

Format wydarzenia: Online
Prowadzący:

Jakub Roguski Senior Presales Engineer / Integration Expert SAP Polska;

Siarhei Bahamiaka BTP Solution Architect / Software Engineer LeverX;

Siarhei Valenda, Head of Automated Information Systems Development LeverX

Język: angielski

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl