Samsung x Runmageddon smart zestaw dla miłośników sportów ekstremalnych

Miłośnicy sportów ekstremalnych mają powód do zadowolenia. Firma Samsung, we współpracy z Runmageddonem, przygotowała limitowany zestaw, obejmujący smartfon Galaxy S9+ oraz smartwatch Gear S3 w atrakcyjnej cenie.

Sygnowany przez Runmageddon zestaw specjalny dostępny jest w salonach Samsung Brand Store oraz na sklepsamsung.pl. W skład zestawu wchodzi smartfon Galaxy S9+ oraz smartwatch Gear S3 frontier.

Samsung Galaxy S9+ to smartfon, który świetnie sprawdzi się podczas ekstremalnych treningów. Urządzenie jest odporne na wodę i kurz (IP68), a dzięki aplikacji Samsung Health połączonej ze smartwatchem nie tylko monitoruje aktywność fizyczną, ale wyświetla też powiadomienia i wskazówki treningowe.

Samsung Gear S3 frontier to elegancki smartwatch, zaprojektowany z myślą o miłośnikach sportowych wyzwań i aktywnego trybu życia. Zegarek także jest wodo i pyłoodporny (IP68). Jego tarcza pokryta jest szkłem Corning® Gorilla® SR+, które zwiększa wytrzymałość i odporność zegarka na zarysowania. Urządzenie świetnie sprawdza się w roli osobistego trackera monitorującego codzienną aktywność fizyczną.

Zestaw Galaxy S9+ i Gear S3 frontier jest dostępny w Samsung Brand Store i na sklepsamsung.pl, w promocyjnej cenie – 3999 zł.

Szczegółowe informacje o promocji Samsung i Runmageddon i regulamin akcji dostępne są na stronie: https://sklepsamsung.pl/promocje/runmageddon-zestaw

Oferta obowiązuje do 30.03.2019 lub do wyczerpania zestawów promocyjnych

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: