Reklamy

Recenzja AirPro Hoffen – oczyszcza powietrze, ulga dla alergików

O tym, że smog jest realnym problem, od kilku lat wszyscy doskonale wiedzą. Paleta zagrożeń, jakie niesie ze sobą smog, jest niestety bardzo szeroka. Wdychanie smogu i jego składników w dłuższej perspektywie czasu przyczynia się do astmy, zapalenia oskrzeli, niewydolności oddechowej i krążeniowej na raku płuc kończąc. Broniąc się przed smogiem, można sięgać po różnorodny arsenał środków. Osoby dojeżdżające do i z pracy mogą zainteresować się przeciwsmogowymi maskami. Ci, którzy spędzają większość dnia w domu, mogą z kolei być bardziej zainteresowani oczyszczaczami powietrza.

Zpozoru niewielkie gabarytowo urządzenia, które ustawione w pokoju dziennym czy sypialni nie będą zaburzać wystroju pomieszczeń. Warto zaznaczyć, że zdaniem ekspertów, przy tego typu urządzeniach dobrym pomysłem może być przenoszenie ich w ciągu dnia z pokoju do pokoju, w zależności od tego, gdzie akurat planujemy być dłuższy czas. I tak w dzień oczyszczacz zwykle pracuje w pokoju dziennym, a nocą trafia do sypialni. Pewniejszym rozwiązaniem może być również zakup dwóch urządzeń i postawienie ich w dwóch pokojach, np. salonie i pokoju dziecka, ponieważ rotacja powietrza między pomieszczeniami jest zwykle utrudniona przez drzwi i okna.

Smog jest realnym problemem, z którym co roku mierzą się setki tysięcy Polaków, nie tylko w dużych miastach, ale co najgorsze nawet w miejscach, które uchodzą za uzdrowiska turystyczne. Podsumowując, urządzenie może być „zbawienne” dla osób chcących zadbać o jakość powietrza w domu i biurze, a także dla rodziców małych dzieci. Chcąc mieć pewność, że zawsze oddychamy czystym powietrzem powinniśmy wyposażyć nasz dom w odpowiedni oczyszczacz.  Recenzowany AirPro Hoffen zapewnia lepsze warunki do życia, a jego zakup wcale nie wymaga wysokich nakładów. Płacąc 249 zł, mamy pewność, że kupujemy bardzo dobre rozwiązanie chroniące nas przed zanieczyszczeniem powietrza i jest przydatne w każdym domu czy biurze.

Wasz TECHNOSenior

Reklamy

Pages: 1 2 3


Categories: Artykuły, AGD, Bez kategorii, Gadżety, Rynek, Sprzęt AGD, Testy

Tags: ,

2 replies

  1. Całkiem ciekawy i w miarę przystępny cenowo sprzęt. Szkoda że nie ma od razu funkcji nawilżacza.. To byłby hit w tej cenie. Tam gdzie mieszkam (na Śląsku) często jest problem z jakością powietrza w czasie jesienno zimowym więc takie urządzenie świetnie może się sprawdzić. Muszę się udać do najbliższej biedronki i jeśli jeszcze coś zostało kupić i zobaczyć czy daje rade w codziennych warunkach. Jestem tylko ciekaw jak z dostępnością filtrów i koniecznością ich wymiany…?

  2. W tej cenie, dla oczyszczenia powietrza może być. Ile kosztuje wymiana filtra?

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: