Reklamy

Konkurs Kierunek Wiosna – wygraj uchwyt samochodowy Navitel SH1000 Pro

Miło nam poinformować, że na TECHNOSenior możecie wygrać grawitacyjny uchwyt samochodowy Navitel SH1000 PRO. Co trzeba zrobić, aby wybrać mieć ten świetny gadżet w swoim samochodzie.  Wystarczy pokazać nam na zdjęciu z opisem, wykonanym telefonem komórkowym – gdzie można już zauważyć wiosnę.

Zasady są proste i nie powinno być z nimi żadnych trudności. Wiosenny konkurs zorganizował serwis TECHNOSenior wspólnie z firmą NAVITEL.

Od 23.02 do 20.03.2020r. do godziny 24:00, do Facebooka, lub i Instagramu serwisu TECHNOSenior można wrzucać swoje najlepsze prace o tematyce związanej z hasłem: „Kierunek Wiosna” –  zrób zdjęcie i opisz miejsce, w którym  zostało zrobione wraz z informacją kiedy i jakim modelem telefonu.

Każdy uczestników może wrzucać nieograniczoną ilość zdjęć.

Jak wziąć udział w konkursie?

  1. Polub stronę Facebook TECHNOSenior, lub stronę na Instagramie technosenior2018 – nie jest to obowiązkowe.
  2. Dodaj oryginalne zdjęcia wykonane w tym roku telefonem komórkowym.
  3. Zdjęcie należy wrzucić w komentarzu pod postem konkursowym lub na Instagramie (z tagiem #fototechnosenior oraz oznaczeniem na zdjęciu konta @technosenior2018 (Konto musi być publiczne)
  4. Zdjęcia można także wysyłać na adres konkurs@technosenior.pl
  5. Pod zdjęciem umieść komentarz na temat zdjęcia oraz informację, z jakiego telefonu wykonano zdjęcie i kiedy.
  6. Miło nam będzie jak zaprosisz znajomych do zabawy. Możesz to zrobić np. poprzez udostępnienie postu konkursowego.
  7. Życzymy powodzenia!

Czas trwania konkursu od 23.02 – do 20.03.2020. Wyłonienie zwycięzców nastąpi 22 marca br.

Zdjęcia będą oceniane według następujących kryteriów: najciekawsze zdjęcie związane z tematem oraz ciekawy opis.

Główną nagrodą w konkursie uchwyt samochodowy Navitel SH1000 Pro

Uwaga:

Nagroda będzie wysłana tylko na teren Polski

Aby konkurs został rozstrzygnięty musi być zgłoszone min. 10 prac od różnych osób. W przypadku mniejszej ilości zastrzegamy sobie prawo do przedłużenia konkursu aż uzbiera się 10 zgłoszeń.

Navitel SH1000 Pro

W samochodzie często, smartfon jest wykorzystywany, jako nawigacja, odtwarzacz muzyczny, standardowo do odbierania/wykonywania połączeń. Przed wyruszeniem w podróż warto zadbać o bezpieczne i wygodne mocowanie do telefonu. Tutaj naprzeciw oczekiwaniom kierowcom wychodzi Navitel ze swoim grawitacyjnym uchwytem SH1000 PRO, z wbudowanym ładowaniem indukcyjnym.

Sprzęt należy zamontować na kratce nawiewu w aucie, korzystając z klipsu dołączonego do zestawu. Uchwyt rozpozna telefon automatycznie i otworzy ramię, którego maksymalna szerokość wynosi 82 mm. Przycisk sterujący umożliwia samodzielne ustawienie akcesorium. Maksymalna moc ładowania uchwytu indukcyjnego to 15W. Urządzenie zapewnia ochronę przed zwarciem i przegrzaniem. SH1000 PRO wyposażono w złącze USB-C, do którego możemy podłączyć ładowarkę o określonych parametrach.

Akcesorium może służyć jako uchwyt do telefonu bez funkcji ładowania bezprzewodowego. Specjalny kształt dolnego ramienia zaciskowego umożliwia podłączenie kabla bezpośrednio do smartfonu.

Jak uchwyt wypada w użytkowaniu? Zapraszam do recenzji: Tutaj.

Kierunek Wiosna – regulamin(pdf)

Reklamy


Categories: Artykuły, Konkursy, Newsy, Rozrywka 50+

Tags: , ,

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: