Samsung Galaxy Z Flip – składany smartfon w naszych rękach

Samsung Galaxy Z Flip, składany smartfon zaprojektowano dla tych, którzy postrzegają najnowocześniejsze technologie jako sposób na wyrażenie siebie – a my możemy go Wam dziś zaprezentować.  

Smartfon wyposażono w wyświetlacz o wielkości 6,7 cala, który składa się tworząc stylowe i kompaktowe urządzenie. Za sprawą innowacyjnego zawiasu Hideaway Hinge i dedykowanego UX, Galaxy Z Flip oferuje nowe sposoby przechwytywania, udostępniania i odbioru treści.

Galaxy Z Flip pozwala nagrywać wideo w jakości 4K oraz oferuje takie funkcje, jak Live Focus czy stabilizacja Super Steady.  Składany telefon można stabilnie postawić, dzięki czemu można uchwycić więcej — od ujęć grupowych po żywe nocne fotografie i filmy, bez użycia rąk i bez potrzeby stosowania statywu. Nagrywać filmy Night Hyperlapse lub żywe zdjęcia w słabym oświetleniu w trybie nocnym — bez konieczności używania lampy błyskowej. A po zamknięciu jedną ręką można szybko uchwycić wysokiej jakości selfie za pomocą tylnej kamery, bez rozkładania telefonu. Można również nagrywać płynne wideo w proporcji 16:9, idealnie nadające się do wstawienia na platformy społecznościowe.

Samsung Knox chroni urządzenie zarówno w warstwie sprzętowej, jak i oprogramowania i zapewnia regularne miesięczne i kwartalne aktualizacje bezpieczeństwa. Samsung Health pozwala kontrolować i dbać o swoje zdrowie, natomiast SmartThings zapewnia dostęp do ponad 5000  urządzeń wykorzystujących tę technologię.

Czytaj też: Samsung Galaxy Z Flip – składany szklany wyświetlacz i najnowocześniejsze technologie

3 myśli na temat “Samsung Galaxy Z Flip – składany smartfon w naszych rękach

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: