Darmowa przestrzeń w Chmurze Huawei ze smartfonem z serii P40

Huawei uruchomił specjalną ofertę Chmury dla posiadaczy smartfonów z najnowszej serii P. Użytkownicy modeli Huawei P40 lite lub P40 lite E otrzymają darmowe 15 GB pamięci w Chmurze Huawei, a kupujący smartfony Huawei P40 i P40 Pro otrzymają za darmo aż 50 GB pamięci. Darmowa przestrzeń w Chmurze Huawei przyznawana jest na okres 12 miesięcy. Oferta jest ważna do 31 grudnia 2020 roku.

Oferta darmowej przestrzeni w Chmurze Huawei obejmuje także jeden smartfon spoza najnowszej serii P – składany Huawei Mate Xs. W jego przypadku darmowa pamięć to 50 GB na 12 miesięcy, tak jak w przypadku droższych modeli z serii P. W przyszłości oferta będzie dotyczyć też modelu P40 Pro+, którego rynkowy debiut w Polsce zaplanowany jest na czerwiec.

Huawei P40 Pro

Aby powiększyć przestrzeń w Chmurze Huawei, właściciele wymienionych modeli smartfonów muszą posiadać aktywne konto ID Huawei oraz mieć do niego podpiętą kartę płatniczą. Chcąc otrzymać darmową pamięć w Chmurze, należy wejść w Ustawienia telefonu, wybrać ID Huawei, następnie w Centrum kont wybrać opcję „Usługa Chmura”. Tam znajduje się opcja „Zwiększ rozmiar pamięci w chmurze”, którą należy wybrać.

Darmowa przestrzeń w Chmurze Huawei przyznawana jest na okres 12 miesięcy od momentu aktywacji. Na miesiąc przed zakończeniem subskrypcji, użytkownik otrzyma wiadomość o zbliżającym się terminie zakończenia. Wtedy będzie mógł zdecydować, czy chce przedłużyć usługę – inaczej zostanie ona aktywowana na kolejny okres, z miesięczną opłatą w wysokości 47,88 złotych miesięcznie.

 Oferta ma zachęcić posiadaczy urządzeń mobilnych Huawei do tworzenia kopii zapasowych ważnych danych i przechowywania ich w Chmurze Huawei. Wirtualna pamięć od Huawei to także możliwość zdalnego zarządzania kalendarzem użytkownika oraz sposób na dostęp do istotnych dokumentów czy zdjęć z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie.

 Nowa seria P – fotografia jutra

Nowe smartfony Huawei z serii P wnoszą jakość fotografii mobilnej na wyższy poziom – umożliwiają wykonanie zdjęć o niespotykanej dotąd liczbie detali, również w słabych warunkach oświetleniowych. Oferują aparat fotograficzny Ultra Vision Leica o rozdzielczości 50 MP z rekordowo dużą matrycą – 1/1,28”, która rejestruje więcej światła niż konkurencyjne urządzenia.

Flagowe modele z serii Huawei P40 wspierane są przez najpotężniejszy procesor Huawei – Kirin 990 5G oraz algorytmy sztucznej inteligencji. Nowe telefony ustanawiają też rekord w zakresie zoomu – model P40 Pro oferuje 50-krotny zoom cyfrowy.

Huawei

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: