Test Final Audio E2000C – by cieszyć się muzyką dowoli

Era urządzeń przewodowych mija i dotyczy to również słuchawek. Bezprzewodowa konstrukcja z pewnością ma wiele zalet. Z kolei ogromnym atutem słuchawki z przewodem jest lepsza jakość dźwięku, w porównaniu z bezprzewodowymi w tej samej cenie i nie ma problemów z połączeniem. E2000C to pierwsze słuchawki Final wyposażone w mikrofon i wielofunkcyjnego pilota. Debiutancka propozycja, dzięki zastosowaniu oryginalnej stylistyki oraz innowacyjnych technologii, pokazuje jak słuchawki (nie tylko) dla koneserów dobrych dźwięków powinny brzmieć, wyglądać oraz jaki zapewniać komfort użytkowania.

Final Audio E2000C

Zapraszamy do przeczytania naszej recenzji przewodowych słuchawek dokanałowych z mikrofonem za 199 PLN.

Tanie słuchawki przewodowe tzw. pchełki znajdziemy praktycznie w każdym zestawie ze smartfonem. Są to proste modele, w różnych kolorach, z różnymi rozmiarami nakładek silikonowych. Ale naszym zdaniem, znacznie lepszym rozwiązaniem jest zainwestowanie w nieco lepszy, droższy model.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Wprowadzając model Final, producent postawił na wysoką jakość, wykorzystanie flagowych przetworników firmy oraz precyzji wykonania.  Słuchawki E2000C robią wrażenie nie tylko przy pierwszym zetknięciu, lecz nabierają walorów wraz z użytkowaniem.

Specyfikacja:

  • Przetwornik: 6,4 mm dynamiczny
  • Czułość: 102 dB/mW
  • Impedancja: 16 Ω
  • Waga: 13 g
  • Obudowa: aluminium, wykończenie techniką anodowania
  • Długość przewodu: 1,2 m
Final Audio E2000C

Słuchawki są dostarczane w klasycznym pudełku. W zestawie znajdziemy się komplet niezbędnych akcesoriów: gumki w 5 wielkościach do wyboru, dwie silikonowe nakładki do poprowadzenia kabli za uchem, rzep do spięcia przewodu oraz miękki woreczek ze skóropodobnego materiału.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl