Test myPhone Up i Up Smart – klasyka i feature phone

mPTech rozszerzył ostatnio swoje bogate portfolio klasycznych telefonów o modele myPhone Up i Up Smart. Oba telefony są utrzymane są w świeżym, eleganckim wydaniu. Dodatkowo myPhone Up Smart na KaiOS to produkt dla każdego, kto chce mieć telefon klasy feature phone z funkcjami smartfona.

myPhone Up i Up Smart
myPhone Up i Up Smart

Uwaga Konkurs w podsumowaniu!!!

Jako liderzy segmentu telefonów klasycznych, mPTech nieustannie wprowadza innowacje w zakresie ich designu i funkcjonalności, by upewnić się, że zaspokajamy specjalne wymagania fanów.  myPhone Up i myPhone Up Smart to telefony z największym ekranem 3,2” spośród wszystkich komórek firmy mPTech. Reprezentują nowy, wyższy standard w kategorii klasyków ponieważ oferują „coś więcej” i dają początek nowej rodzinie telefonów o tej nazwie w ofercie marki, a kolejne nowości zostaną zaprezentowane jeszcze w tym roku – zapowiada polski producent.

myPhone Up Smart
myPhone Up Smart

Klasyki myPhone z ekranami 3,2” robią wrażenie.  Obydwa posiadają metalowe plecki, baterię o pojemności aż 1200 mAh i uniwersalne złącze USB-C. Dodatkowo, model Up Smart oferuje aparat 5 MP i dostęp do aplikacji takich jak Google Maps, Twitter, WhatsApp czy Facebook dzięki systemowi KaiOS – trzeci najpopularniejszy system operacyjny na świecie. Jeśli spojrzelibyśmy na możliwości Feature Phone’ów, to umieścilibyśmy je gdzieś pomiędzy telefonami podstawowymi, a smartfonami. Granice podziału, jak w każdej dziedzinie, są płynne.  Przyjrzyjmy się im zatem z bliska.

21 komentarzy do “Test myPhone Up i Up Smart – klasyka i feature phone

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: