Strefa Parkowania w Zakopanem w SkyCash

Strefa Płatnego Parkowania w Zakopanem w SkyCash.

Strefa Płatnego Parkowania

Od dziś Strefa Płatnego Parkowania w Zakopanem dostępna jest w aplikacji SkyCash, dzięki czemu postój można opłacić szybko, bezpiecznie i bez konieczności korzystania z parkomatu.

Aplikacja SkyCash daje użytkownikom kilka opcji płatności za parking: parkowanie na czas, na określoną kwotę lub za pomocą funkcji START-STOP. Dzięki temu, użytkownik ma pełną kontrolę nad kosztami oraz czasem, który chce przeznaczyć na parkowanie. Możliwość opłacenia parkingu bezpośrednio w aplikacji sprawia również, że kierowca nie musi korzystać z parkomatu, jeśli chce przedłużyć postój lub zakończyć go wcześniej.

Aby móc szybko i bezpiecznie kupić bilet na wybraną trasę, należy zacząć od zainstalowania aplikacji SkyCash na swoim urządzeniu mobilnym. Aplikację pobrać można z zaufanych źródeł: Google Play, AppStore, AppGallery lub na stronie skycash.com. Rejestracja wymaga jedynie podania podstawowych danych użytkownika, takich jak numer telefonu czy adres e-mail. Następny krok to dodanie pojazdu do usługi mobiParking, czyli wpisanie jego nazwy i numeru rejestracyjnego. Po zainstalowaniu aplikacji na swoim telefonie oraz zasileniu Portmonetki SkyCash czy dodaniu karty płatniczej:

  • znajdź dogodne miejsce parkingowe,
  • oznacz swoje auto naklejką lub kartką „mobiParking”,
  • otwórz aplikację SkyCash i wejdź w kafelek „mobiParking”,
  • wybierz miasto, w którym parkujesz oraz strefę, w której się znajdujesz,
  • zaznacz metodę rozliczenia (START-STOP, na czas lub za kwotę), źródło płatności i kliknij przycisk „Rozpocznij parkowanie”.

Naklejki mobiParking dostępne są w Urzędzie Miasta Zakopane. Wszelkie reklamacje należy kierować do Urzędu Miasta Zakopane: ul. Kościuszki 13, 34-500 Zakopane lub pod adres mailowy office@zakopane.eu. Wykaz parkingów znajdujących się w strefie płatnego parkowania miasta Zakopane, a także obowiązujące opłaty za postój znajdują się tutaj.

MobiParking to już kolejna usługa SkyCash dostępna w Zakopanem – w aplikacji można kupić również bilety komunikacji miejskiej, kolejowe, na połączenia przewoźnika Szwagropol, a także do Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Test Navitel AR280 Dual – rejestrator video przód/tył

W imię koncepcji Smart City

SkyCash to nie tylko szybkie i wygodne opłacanie postoju w strefach płatnego parkowania, lecz także m.in. możliwość płatności automatycznych na autostradach A4 Katowice – Kraków oraz AmberOne Autostradzie A1 czy też zakupu biletów komunikacji miejskiej w ponad 100 miastach w Polsce – w tym w Zakopanem. Szczegóły dotyczące biletów komunikacji miejskiej znajdują się tutaj.

Przez ostatnie lata, SkyCash stworzył ekosystem pozwalający miastom na integrację transportu miejskiego oraz kolejowego, taksówkowego, jak również innych form transportu pasażerów w obszarach miejskich i podmiejskich. Z usług SkyCash korzystają największe polskie miasta, wśród nich znajdują się: Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Łódź, Poznań, Szczecin oraz Białystok. Aplikacja posiada ponad 3 mln zarejestrowanych użytkowników

źródło: SkyCash Poland

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: