Sharp – wpływu smogu na układ oddechowy

W dniach 11-12 września 2020 roku w Kazimierzu Dolnym odbyła się XXI Konferencja Alergologów, Pulmonologów i Immunologów Klinicznych. Firma Sharp była partnerem tego wydarzenia oraz patronem sesji dotyczącej wpływu smogu na układ oddechowy.

smog

W trakcie tego bloku uczestnicy mogli wysłuchać wystąpienia prof. Henryka Mazurka, kierownika Kliniki Pneumonologii i Mukowiscydozy Oddziału Terenowego Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Rabce-Zdroju, na temat wpływu smogu na choroby u dzieci. Prof. Paweł Śliwiński, prezes zarządu Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc,   poprowadził prelekcję pod tytułem „Smog a POChP i rak płuc”, a prof. Adam J. Sybilski, kierownik Kliniki Chorób Dziecięcych i Noworodkowych z Centrum Alergologii CSK MSWiA w Warszawie, opowiedział o wpływie smogu na alergiczny nieżyt nosa u dzieci i dorosłych. Przedstawiciele Sharp przygotowali prelekcję na temat profilaktyki chorób górnych dróg oddechowych przy pomocy inteligentnych oczyszczaczy powietrza.

Test Sharp PS-919 – rozświetlony głośnik do rozkręcenia każdej imprezy

Prezentacja dotyczyła działalności oczyszczaczy powietrza Sharp Ultimate Air posiadających autorską, certyfikowaną technologię Plasmacluster, wysokowydajne filtry HEPA, inteligentny sterowanie oraz funkcję higienicznego nawilżania ewaporacyjnego. Podczas prelekcji były poruszane tematy związane z obniżaniem ekspozycji na alergeny, smog oraz wirusy. Uczestnikom zostały zaprezentowane odpowiednie certyfikaty pochodzące ze światowych jednostek badawczych, które potwierdziły skuteczność technologii Plasmacluster w walce z wymienionymi wyżej czynnikami, które niekorzystnie wpływają na prawdopodobieństwo wystąpienia chorób górnych dróg oddechowych.

Samsung Galaxy S20 Fan Edition (FE) – wszystko, czego potrzeba w naszych rękach

Podczas trwającej dwa dni Konferencji, która odbywała się w trybie wirtualnym, uczestnicy mogli wysłuchać prelekcji z zakresu postępów medycznych, technologicznych i farmakologicznych z obszaru alergologii, pulmonologii oraz immunologii klinicznej. Za organizację i przebieg wydarzenia odpowiedzialny był prof. Andrzej Emeryk – znany i ceniony alergolog, pulmonolog oraz pediatra, pracownik Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz Przewodniczący Komitetu Naukowego.

źródło: Sharp

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: