Test Oppo A53 – ekran 90 Hz i bateria 5000 mAh

I na koniec oczywiście aparaty. A53 otrzymał następujący zestaw obiektywów:

Tył:

  • 13 MP – (f/2.2)
  • 2MP – portretowy (f/2.4)
  • 2MP – macro (f/2.4)
Oppo A53
Oppo A53

Przód: 16 MP, f/2.0

W aplikacji aparatu odnajdziemy takie tryby jak: Wideo, Zdjęcie, Portret, Makro,  Naklejka, Google Lens, Film Poklatkowy, Panorama oraz Ekspert.

Zatem zestaw jest dosyć skromny. Nie znajdziemy tutaj szerokiego kąta czy modułu tele, a powiększenie jest tylko cyfrowe x6. O ile x2 wypada całkiem nieźle i nadaje się również do zdjęć macro, o tyle x6 to już bardziej ciekawostka. Podobnie jak obiektyw macro, który ma tylko 2Mpx. Drodzy producenci, ten obiektyw jest naprawdę zbędny. Dużo lepsze zdjęcia otrzymuje się używając zoomu x2 niż z tego obiektywu. Lepiej jakby pojawił się za niego moduł tele czy szeroki kąt. Trybu nocnego również nie szukajcie w tym modelu, bo go nie ma.

Tyle z marudzenia, bo jeśli chodzi o zdjęcia z obiektywu głównego czy selfi, to nie mogę tutaj powiedzieć, żeby było źle. Wręcz przeciwnie jest całkiem nieźle. W ciągu dnia przy ładnej pogodzie możemy otrzymać całkiem zadowalające kadry, chociaż nie tak super szczegółowe. Nawet w nocy przy ładnym oświetleniu udało mi się wykonać całkiem fajne zdjęcia. No i zbliżenia z wykorzystaniem obiektywu głównego czy powiększenia x2 też wychodzą nie najgorzej. Zatem osoba, która używa aparatu sporadycznie będzie z niego jak najbardziej zadowolona.

17 myśli na temat “Test Oppo A53 – ekran 90 Hz i bateria 5000 mAh

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: