Logitech – premiera Rally Bar, Rally Bar Mini i Logitech Roommate

Logitech dla branży wideokonferencji. Dziś premiera Rally Bar, Rally Bar Mini i Logitech Roommate.

Wideokonferencje stały się nieodłączną częścią pracy biurowej, dlatego najnowsza oferta firmy Logitech jest dostosowana do różnych sytuacji związanych z pracą na odległość. Logitech prezentuje urządzenia nowej generacji i rozwiązania, które współpracują z najlepszymi usługami wideokonferencji, takimi jak Microsoft Teams i Zoom oraz GoTo, Pexip i Ring Central.

Rally Bar
Rally Bar

Nowe urządzenia Logitech Rally Bar i Logitech Rally Bar Mini zostały zaprojektowane tak, aby analizować pomieszczenie, w którym się znajdują  i przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji zaproponować rozwiązanie jak najlepiej dostosowane do danej sytuacji. Logitech Rally Bar świetnie sprawdzi się w średnich pomieszczeniach, a Logitech Rally Bar Mini w małych.

Test Logitech MX Anywhere 2s – idealna mysz do podróży

Do dużych sal konferencyjnych powstał Logitech RoomMate – urządzenie komputerowe, które umożliwia uruchamianie usług wideokonferencji na kamerach konferencyjnych Logitech, takich jak Rally Plus, bez komputera PC lub Mac. Dzięki czemu znacznie uprościć konfigurację, zarządzanie i korzystanie ze sprzętu do prowadzenia wideokonferencji co zapewni lepsze spotkania w dzisiejszych hybrydowych
i szybko zmieniających się środowiskach pracy. Każde urządzenie odmieni nadchodzące spotkania dzięki świetnej jakości wideo i wyraźnemu, czystemu dźwiękowi.

To, co wyróżnia nowe urządzenia firmy Logitech to m.in.:

  • Doskonała optyka w rozdzielczości do 4K: Rally Bar oferuje bezstratną jakość obrazu z 5-krotnym zoomem optycznym, który zostanie cyfrowo zwiększony do 15-krotności całkowitego zbliżenia.
  • Krystalicznie czysty dźwięk: Adaptacyjna matryca mikrofonowa o kształcie wiązki odbiera głosy z każdego miejsca z wyjątkową czystością rozmowy, skupiając się na aktywnym rozmówcy i automatycznie poziomując głośniejsze i bardziej miękkie głosy, jednocześnie tłumiąc niepożądany hałas.
  • Inteligentne kadrowanie: oba paski wideo są wyposażone w technologię Logitech RightSense i wizjer AI, drugą kamerę dedykowaną do komputerowego widzenia. Kamera wykrywa ludzkie postacie i procesy w czasie rzeczywistym, zwiększając precyzję automatycznego kadrowania i kontroli kamery, dzięki czemu uczestnicy spotkania są zawsze w centrum uwagi.
  • Niewiarygodnie prosta konfiguracja, zarządzanie i monitorowanie: poza wszechstronną, wszechstronną konstrukcją Rally Bar i Rally Bar Mini są wyposażone w wyjątkowe opcje zarządzania kablami i elastyczny montaż, które zapewniają łatwą i pewną instalację przy minimalnym rozmiarze. Konfiguracja trwa kilka minut po wyjęciu z pudełka i można łatwo monitorować i zarządzać paskami wideo z jednej platformy za pomocą programu Logitech Sync lub preferowanej deski rozdzielczej do zarządzania urządzeniami. Ponadto można uzyskać wgląd w to, jak wykorzystywane są sale konferencyjne z uwzględnieniem takich wskaźników, jak liczba osób, co jest szczególnie ważne w przypadku limitów obłożenia pomieszczeń
    w hybrydowym miejscu pracy.

Test Logitech Slim Combo MK470 – minimalizm, nowoczesność i funkcjonalność w jednym

Rally Bar i Rally Bar Mini to eleganckie urządzenia, które sprawdzą się w każdej firmie. Wyposażone w materiał poliestrowy z recyklingu na głośnikach, oba video bary są dostępne w kolorze grafitowym lub białym, aby płynnie uzupełniać estetykę nowoczesnych sal konferencyjnych.

Logitech Rally Bar to pierwsze urządzenie z portfolio, które będzie szeroko dostępne pod koniec tego kwartału. Sugerowane ceny dla Rally Bar –  3 999 USD; Rally Bar Mini – 2999 USD; a Logitech RoomMate – 999 USD.

źródło: Logitech

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: