LG – prezenty czekają na klientów

Dodatkowy ekran LG Dual Screen, słuchawki bezprzewodowe LG TONE Free FN6, LG TONE Free FN4, głośnik lub zwrot w formie czeku BLIK – takie prezenty czekają na klientów, którzy zdecydują się na zakup LG WING, LG VELVET, LG K42 lub LG K52. Promocje obowiązują w sklepach sieci Play, Plus, Orange, T-Mobile, Media Expert, LG Brand Store oraz w sklepie internetowym LG. 

prezenty

Decydując się na zakup smartfona LG VELVET klienci mogą otrzymać nie tylko jeden z najmodniejszych smartfonów 2020 roku, ale również wybrać atrakcyjny prezent. Jednym z nich jest LG Dual Screen, czyli dodatkowy ekran LG OLED, dzięki któremu multizadaniowość wejdzie na najwyższy poziom. Miłośnicy muzyki mogą zdecydować się na bezprzewodowe słuchawki LG TONE Free FN4, charakteryzujące się niezwykle czystym dźwiękiem, o który zadbała legendarna firma Meridian. Ostatnią opcją do wyboru jest zwrot 400 zł w formie czeku BLIK. Promocja trwa do 28.02.2020.
Więcej o LG VELVET:
LG WING to pierwszy na świecie smartfon 5G z obracanym ekranem. Obok dodatkowego wyświetlacza, który umożliwia wygodne oglądanie filmów i korespondencję z przyjaciółmi czy jednoczesne pełnoekranowe wyświetlanie nawigacji i aplikacji muzycznej, klienci mogą otrzymać specjalne prezenty. Jednym z nich jest muzyczny zestaw: słuchawki LG TONE Free FN6 i głośnik LG XBOOM Go PL2, drugim jest zwrot 500 zł w formie czeku BLIK do wypłaty w bankomacie. Promocja trwa do 28.02.2020.
Więcej o LG WING:
LG przygotowało również promocję dla klientów ceniących efektowny design smartfona, kreatywne funkcje i wysoką użyteczność. Decydując się na LG K52 można odebrać 150 zł, a zakup LG K42 to 100 zł zwrotu w formie czeku BLIK. Promocja trwa do 28.02.2020.
Więcej o smartfonach z serii K:
W każdym przypadku, aby skorzystać z promocji należy zarejestrować zakup na stronie strefalg.pl/promocjelg.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: