Iga Świątek – gwiazda tenisa ambasadorką Xiaomi

Gwiazda światowego tenisa i nadzieja polskiego sportu – Iga Swiątek została ambasadorką marki Xiaomi.

Iga Świątek
Iga Świątek

Jedna z najmłodszych i jednocześnie najbardziej uznanych polskich tenisistek – Iga Świątek współpracuje z Xiaomi. Będzie ambasadorką marki. Dla fanów Xiaomi to doskonała wiadomość – będą mieli możliwość spojrzenia za kulisy przygotowań, porozmawiania z Igą czy oglądania jej sukcesów z „pierwszego rzędu”.

Test Xiaomi Mi 10T Lite – świetne możliwości fotograficzne z 64MP i 5G

– „Cieszymy się, że do Xiaomi dołącza Iga Świątek. Jej talent, ciężka praca i determinacja w osiąganiu celu oraz poczucie, że wszystko jest możliwe – to są rzeczy bliskie naszej marce. Chcemy dać fanom Xiaomi możliwość bliższego poznania Igi, spojrzenia za kulisy jej przygotowań i dnia codziennego. Ambasador marki jest przecież częścią Mi Community.” – powiedziała Jolanta Stryjczak PR Head, Xiaomi CEE, Nordic & Baltic Region.

Test Xiaomi Mi 10T vs Mi 10T Pro – jaka jest różnica?

Reklamy

– „Cieszę się, że będę z Wami. Wiecie, że moją pasją jest tenis i chcę Wam pokazać, jak sport może rozwijać i zmieniać życie. Chcę podzielić się z fanami Xiaomi tym, co robię, jak się przygotowuję, i jak gram. Może zaszczepię w Was pasję do tego wspaniałego sportu. Już czuję Wasze wsparcie. Do zobaczenia na pokładzie Xiaomi!” – tak powitała Iga Świątek fanów Xiaomi.

Szczegóły współpracy nie są jeszcze publikowane.

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: