Recenzja: Trust Qylo Fast i Trust Primo Wireless – ładowarka Qi i Power Bank

Recenzja: Trust Qylo Fast i Trust Primo Wireless – ładowarka Qi i Power Bank

Na nasz stół redakcyjny tym razem trafił zestaw Trust, czyli bezprzewodowa ładowarka Qi Qylo Fast i Primo Wireless – power bank o pojemności 20 000 mAh z możliwością bezprzewodowego ładowania.

Trust Qylo Fast i Trust Primo Wireless
Trust Qylo Fast i Trust Primo Wireless

Wiosna zawitała do nas na dobre, a wraz z nią czas przygotować się na urlopowe wyjazdy. Jadąc na przykład w góry, coraz częściej zabieramy ze sobą nie tylko smartfon, ale także tablet, modem 4G/LTE z routerem WiFi, odtwarzacz MP3, nawigację satelitarną itp. Urządzenia te mają jedną fundamentalną wadę: szybko rozładowują akumulator. I tu pojawia się problem: co zrobić kiedy w pobliżu nie ma żadnego źródła prądu? Zaradzić temu może małe i lekkie przenośne źródło zasilania – Power Bank, czyli zewnętrzny akumulator z wyjściem USB.

Można go włożyć do kieszeni i za pomocą kabla, a często już też i bezprzewodowo w dowolnym miejscu i czasie doładować swój sprzęt. Najważniejsze jednak, że zyskujemy rzeczy bezcenne: pewność i spokój. Po prostu podłączamy Power bank do naszego urządzenia jakby to była normalna ładowarka sieciowa. Możemy potem dalej pracować, grać, oglądać, a naszych działań nie ogranicza dostęp do gniazdka elektrycznego.

Ostatnio, dzięki uprzejmości firmy Trust, miałem okazję przez dwa tygodnie testować zestaw „urlopowo-domowy” Trust Qylo Fast – bezprzewodowa ładowarka i  Trust Primo Wireless – power bank o pojemności 20 000 mAh z możliwością bezprzewodowego ładowania. Orientacyjna cena detaliczna testowanego sprzętu to odpowiednio około: 100 zł i 140 zł.

Zapraszamy do recenzji, z której mam nadzieję dowiecie się czy warto zaopatrzyć się w taki sprzęt nie tylko planując urlop.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: