Recenzja Creative Sound Blaster PLAY!4 – najlepsza jakość dźwięku online

Creative Sound Blaster PLAY!4 rozwiązuje problemy związane z połączeniami wideo, upraszczając sposób komunikacji.

Creative Sound Blaster PLAY4
Creative Sound Blaster PLAY!4

Aż 97% Polaków uważa, że nowe technologie są potrzebne. To cieszy, ponieważ pokazuje nasze pozytywne podejście do rozwoju rozwiązań przydatnych w codziennym życiu. Osoby, które wcześniej nie miały do czynienia z nowymi technologiami, nagle zostały postawione przed koniecznością uczestniczenia w telekonferencjach i wideo rozmowach.

Komunikacja online nie jest czymś skomplikowanym. W zupełności wystarczy do niej para słuchawek dostarczonych z telefonem. Co jednak zrobić, aby połączenia online były łatwiejsze?

Test Trust GXT 244 Buzz – mikrofon do streamingu

Creative Labs wychodząc naprzeciw obecnym potrzebom konsumentów stworzyło produkt, który naszym zdaniem spełni oczekiwania wobec jakości, czystości, głośności komunikacji w trakcie zdalnej konferencji, nauki, pracy, czy też zabawy.  Rozwiązanie niezbędne w połączeniach roboczych, Sound Blaster PLAY! 4 rozwiązuje problemy związane z połączeniami wideo, upraszczając sposób komunikacji.

Zawartość opakowania:

  • Sound Blaster PLAY! 4
  • Konwerter USB-C na USB-A
  • Instrukcja SmartComms Kit
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Broszura z informacją na temat gwarancji

Urządzenie jest też bardzo lekkie (8,3g) i przenośne, więc można je zabierać ze sobą w każde miejsce.

Cechy Sound Blaster PLAY! 4 i kompatybilność tych cech między różnymi platformami w tej tabeli.

 

PODBICIE BASÓW I DYNAMICZNY EQ

 

KONTROLA WYCISZENIA MIKROFONU

APLIKACJA CREATIVE

(SMARTCOMMS KIT, ACOUSTIC ENGINE, CRYSTALVOICE, MIXER)

WINDOWS PC + + ü
MACOS + +
PS5 / PS4 + +
NINTENDO SWITCH + +
ANDROID PHONES + +
IPADS + +

Sound Blaster PLAY!4 to nie wielkich rozmiarów karta dźwiękowa, współpracująca z większością dostępnych platform, takich jak: PC, Mac, PS5, PS4, Nintendo Switch, tablety, smartfony z systemem Android i iPad Pro (modele od 2018 r.). Dodatkowo platforma PC dostaje najnowszy zestaw SmartComms Kit zawierający liczne funkcje inteligentnej komunikacji, takie jak automatyczne wyciszanie mikrofonu i dwukierunkowe tłumienie szumów.

A muszę od razu dodać, że wycisza niepożądane hałasy w tle i dodatkowe odgłosy, podczas rozmowy bardzo skutecznie. Jesteśmy nawet w stanie przegapić dzwonek do drzwi – czego sam doświadczyłem podczas jednej z rozmów z użyciem Sound Blaster PLAY!4.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl