Cinkciarz Pay – płatności PayPal

Klienci korzystający z Cinkciarz Pay mogą już płacić za pomocą PayPal

Cinkciarz Pay, PayPal

Cinkciarz.pl udostępnił kolejną metodę płacenia – PayPal – w swoim autorskim systemie płatności Cinkciarz Pay. Dzięki wprowadzeniu Cinkciarz Pay, sklepy internetowe zyskują możliwość rozwoju swojego biznesu.

Test realme Watch S Pro – nasz codzienny trener personalny

Klienci sklepów korzystających z Cinkciarz Pay mają do dyspozycji szeroki wybór walut – oprócz euro użytkownicy mogą płacić w 27 innych walutach. Oferta Cinkciarz.pl dla biznesu jest szczególnie doceniana przez sprzedawców, których klienci z różnych krajów wolą płacić swoją lokalną walutą. Dzięki Cinkciarz Pay, sklep może nadal przyjmować płatności w wybranej przez siebie walucie (np. w euro), jednocześnie dając kupującym możliwość płacenia w walucie ich karty lub konta bankowego, np. w dolarach. Udostępniając PayPal, Cinkciarz Pay umożliwia sklepom internetowym przyjmowanie płatności od klientów z całego świata.

Współpraca z PayPal to bardzo wyraźny krok na ścieżce naszej obecności w e-commerce. Coraz większa liczba klientów Cinkciarz Pay to dla nas zobowiązanie, aby wprowadzać kolejne udogodnienia i metody płatności, oczekiwane i doceniane przez klientów na całym świecie – mówi Robert Błaszczyk, Dyrektor Departamentu Klienta Strategicznego w Cinkciarz.pl.

PayPal to to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i cieszących się zaufaniem klientów systemów płatności elektronicznych. Dzięki wykorzystaniu technologii sprawia, że usługi finansowe i handel są wygodniejsze, bezpieczniejsze i bardziej przystępne cenowo. Platforma PayPal wspiera ponad 375 milionów konsumentów i sprzedawców na ponad 200 rynkach, ułatwiając ich rozwój i dostęp do globalnej gospodarki.

Test Creative Sound Blaster JAM V2 – lekka konstrukcja, brzmienie i cena

Obecnie w Cinkciarz Pay są już dostępne oprócz PayPal m.in.: BLIK, Google Pay, karty Visa i MasterCard, przelewy online Pay-By-Link, Trustly, POLi, iDEAL czy UnionPay International. Fintech planuje niedługo udostępnić także płatności za pomocą Apple Pay.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: