Huawei – 20% zniżki na zakup słuchawek FreeBuds 4i

Podziel się wrażeniami z użytkowania smartwatcha lub opaski sportowej Huawei i odbierz zniżkę na słuchawki FreeBuds 4i

FreeBuds 4i

Huawei zachęca użytkowników smartwatchy i opasek sportowych marki do podzielenia się opinią na temat trybów sportowych dostępnych w tych urządzeniach. Każdy, kto wypełni ankietę, otrzyma 20% zniżki na zakup bezprzewodowych słuchawek Huawei FreeBuds 4i w sklepie internetowym huawei.pl. Natomiast fani marki, którzy podzielą się swoją opinią o trybach sportowych również w Społeczności Huawei, mogą zdobyć smartwatch Huawei Watch GT 2 za 1 zł. 

Test Huawei Watch Fit Elegant & Huawei Band 6 – który wybrać?

Aby zdobyć kupon uprawniający do zakupu bezprzewodowych słuchawek FreeBuds 4i z 20-procentową zniżką, wystarczy wypełnić ankietę na stronie: https://consumer.huawei.com/pl/campaign/huawei-wearable-102-sports-mode/. Kod zostanie wysłany na adres e-mail po zakończeniu wypełniania ankiety i jest ważny przez 7 dni od momentu jego otrzymania. Promocja potrwa do 11 czerwca lub do wyczerpania zapasów – ilość kodów limitowana jest do 500 sztuk. 

Test Huawei MateBook D15 – uniwersalny laptop dla rodziny i biura

Fani marki skupieni w Społeczności Huawei mogą powalczyć dodatkowo o smartwatch Huawei Watch GT 2 za 1 zł. Aby go zdobyć, wystarczy odpowiedzieć na trzy pytania zamknięte oraz jedno pytanie otwarte w komentarzu pod postem: https://consumer.huawei.com/pl/community/details/topicId_58925/. Dwie osoby, które udzielą najciekawszej odpowiedzi na pytanie otwarte, otrzymają smartwatch Huawei Watch GT 2 za 1 zł. Odpowiedzi można udzielać do 27 maja. 

 

Huawei jest jednym z wiodących producentów elektroniki użytkowej. Pełne portfolio produktów marki dostępne jest w sklepie internetowym huawei.pl, w którym na odwiedzających codziennie czekają nowe, atrakcyjne promocje, a w każdy wtorek klienci mogą skorzystać z oferty OkazjoWTORKÓW. W sklepie można znaleźć szeroką gamę produktów producenta: smartfony, laptopy, tablety, smartwatche, słuchawki, routery i akcesoria, w tym produkty ekskluzywne, niedostępne nigdzie indziej, a także szereg benefitów w tym, wiele wygodnych form płatności, atrakcyjne raty 0%, darmowe i bezpłatne dostawy czy 15 dni na ewentualny, bezpłatny zwrot zakupionego towaru. 

Źródło: Huawei

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: