IPLA DZIECI – bajki w pakiecie na 30 dni od T-Mobile

IPLA DZIECI – bajki w pakiecie na 30 dni od T-Mobile

IPLA DZIECI

T-Mobile przygotował dla klientów indywidualnych letni prezent – bezpłatny dostęp przez 30 dni do pakietu IPLA DZIECI, zawierającego znane i lubiane przez najmłodszych bajki. Ofertę aktywować można już dziś, a w jej ramach klienci otrzymują dostęp do 11 najlepszych kanałów dziecięcych, wśród których znajdują się BBC CBEEBIES, Cartoon Network HD, Disney Channel, czy NICKELODEON POLSKA.

IPLA – na smartfonie, tablecie, komputerze i Smart TV

30 dni za 0 zł z pakietem IPLA DZIECI

Można z niego korzystać na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfon czy tablet, co jest idealnym rozwiązaniem podczas wakacyjnych wycieczek, aby dziecko nie nudziło się w czasie podróży. Dostęp do pakietu będzie także możliwy na komputerze i na Smart TV, dzięki czemu ulubione bajki będzie można obejrzeć także spędzając czas w domu.

Aktywacja pakietu od IPLA jest banalnie prosta – wystarczy wysłać bezpłatny SMS o treści KIDS na numer 80162. W ciągu 2 dni klient otrzyma SMS z linkiem aktywacyjnym. Następnie należy kliknąć w ten link i postępować zgodnie ze wskazówkami w serwisie IPLA lub wejść na stronę https://www.ipla.tv/mamkod i w miejscu „Wpisz kod” uzupełnić hasło (jest to ostatnie 10 znaków z linku aktywacyjnego). Pakiet można aktywować aż do 15 lipca br. Każdy użytkownik z promocji może skorzystać jeden raz.

Test Evobox Stream – telewizja przez Internet od dowolnego dostawcy

Akcja trwa od 22 czerwca do wyczerpania puli kodów – jednak nie dłużej niż do 5 lipca br. Po okresie 30 dni od aktywacji, pakiet zostanie automatycznie dezaktywowany. Z oferty skorzystać mogą wszyscy nasi abonenci posiadający taryfy T, T-Data, Rodzina, Frii Mix oraz użytkownicy taryf GO! Frii, Hot, Nowy Tak Tak i Happy.

Szczegółowe informacje o akcji są dostępne na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/bajki-tmobile .

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: