Windows 11 – Microsoft ogłosił następną generację systemu Windows

Windows 11 – Microsoft ogłosił następną generację systemu Windows

Windows 11

Oto kilka z najważniejszych funkcji:

  • Microsoft zmodernizował wygląd i doświadczenie użytkownika w systemie Windows 11, od nowego przycisku Start i paska zadań po każdy dźwięk, czcionkę oraz ikonę. Nowe układy, grupy i pulpity w systemie Windows 11 pozwalają na łatwiejszą pracę wielozadaniową i organizację systemu Windows.
  • Nowa integracja Teams bezpośrednio na pasku zadań umożliwia natychmiastowe połączenia tekstowe, czatowe, głosowe lub wideo z dowolną osobą w dowolnym miejscu w systemie Windows, Android i iOS.
  • Windows 11 zapewnia najlepsze wrażenia z gier na PC, oferując Auto HDR, Direct Storage i dostęp do aplikacji Xbox, aby grać w gry z Xbox Game Pass.
  • Widżety, nowy spersonalizowany kanał napędzany przez sztuczną inteligencję, otwierają widok bezpośrednio z pulpitu. Dla twórców i wydawców Widżety otwierają również nową przestrzeń w systemie Windows do dostarczania spersonalizowanych treści.
  • Nowy Microsoft Store to jedno zaufane miejsce dla aplikacji i treści, tworzące bardziej otwarty ekosystem dla deweloperów i twórców, a także szybsze i bezpieczniejsze doświadczenie dla specjalistów IT.

System Windows 11 będzie dostępny na nowych komputerach oraz w ramach bezpłatnego uaktualnienia dla komputerów z systemem Windows 10 pod koniec tego roku.

Przedstawiamy Windows  11 

Windows zawsze istniał jako scena dla światowych innowacji. To była podstawa globalnych biznesów i gdzie tchórzliwe start-upy stały się powszechnie znane. Sieć narodziła się i dorastała w systemie Windows. To miejsce, w którym wielu z nas napisało pierwszy e-mail, zagrało w naszą pierwszą grę na PC i napisało pierwszą linijkę kodu. Windows to miejsce, w którym ludzie tworzą, łączą się, uczą i osiągają — platforma, na której polega dziś ponad miliard ludzi. 

Tanie telefony z 5G – porównanie

Reklamy

Nie lekceważymy odpowiedzialności za projektowanie dla tak wielu osób. Ostatnie 18 miesięcy przyniosło niesamowitą zmianę w sposobie, w jaki korzystamy z naszych komputerów, przeszliśmy od wpasowywania komputera do naszego życia do próby dopasowania całego naszego życia do komputera. Nasze urządzenia były nie tylko miejscem, do którego chodziliśmy na spotkania, zajęcia i załatwianie spraw, ale także po to, by grać w gry z przyjaciółmi, oglądać nasze ulubione programy i, co być może najbardziej znaczące, łączyć się ze sobą. W trakcie tego procesu odtworzyliśmy przekomarzanie się w biurze, gadaninę w korytarzu, treningi, happy hours i uroczystości świąteczne – cyfrowo.  

To, co było tak potężne, to zmiana w komputerze, którą widzieliśmy i czuliśmy – od czegoś praktycznego i funkcjonalnego do czegoś osobistego i emocjonalnego. To właśnie nas zainspirowało, gdy budowaliśmy kolejną generację okien. Aby stworzyć Ci znajome miejsce, w którym możesz tworzyć, uczyć się, bawić i, co najważniejsze, łączyć się na wiele nowych sposobów. – Microsoft

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: