Recenzja PortraitPro 21 – łatwa edycja portretów

Recenzja PortraitPro 21 – łatwa edycja portretów

Nie tak dawno w moje ręce trafił bardzo ciekawy program – PortraitPro 21, który w prosty sposób pozwala na edycję portretów. Oprogramowanie wykorzystuje sztuczną inteligencję, która ma ułatwić edycję nawet początkującej osobie. O ile z fotografią mam już trochę do czynienia, o tyle z obróbką zdjęć ciągle jestem daleko w tyle.

Osobiście bardzo jej unikam lub ograniczam do niewielkich poprawek w zakresie kolorów itp. Zatem można powiedzieć, że program trafił właśnie w ręce takiej początkującej osoby. Czy rzeczywiście jest intuicyjny i otrzymany efekt końcowy jest zadowalający? Zapraszam do recenzji.

Aplikację w wersji Trial możemy pobrać ze strony: Tutaj , dzięki temu zanim zakupimy pełny wariant będziemy mogli sprawdzić czy spełnia nasze wymagania. Następnie instalujemy na komputerze, wybieramy zdjęcie i w tym momencie zaczyna się magia 😊. Aplikacja rozpoznaje kontury naszej twarzy, usta, nos, oczy itp.

W kolejnym etapie możemy ręcznie poprawić nałożone kontury przez sztuczną inteligencję. W zależności od zdjęcia musiałam poprawić mniej lub bardziej nałożone punkty. Cały ten proces jest bardzo intuicyjny. Najeżdżamy na dany punkt i przesuwamy go w miejsce, które uważamy za właściwe.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: