Test Hykker Dynamic Bass – dla słuchania ulubionej muzyki

Test Hykker Dynamic Bass – dla słuchania ulubionej muzyki

Hykker Dynamic Bass
Hykker Dynamic Bass

Młodzi ludzie praktycznie nie wyjmują słuchawek z uszu, słuchając muzyki podczas dojazdów do szkoły, na uczelnię, czy podczas codziennych zakupów. Słuchawki nauszne Hykker Dynamic Bass mogą zainteresować użytkowników, którzy dysponują mniejszą zasobnością portfela, a zarazem szukają funkcjonalnego zestawu zarówno do gamingu, jak i słuchania muzyki.

Test Hykker Navi Space – robot sprzątający z funkcją mopowania

Dzięki nowoczesnym smartfonom, z których każdy jest de facto przenośnym odtwarzaczem muzyki, oraz popularyzacji platform streamingowych dostęp do muzyki jest łatwy jak nigdy dotąd. Młodzież pokochała słuchawki, które stały się nieodłącznym atrybutem osoby podążającej za najnowszymi trendami. Młodzi ludzie praktycznie nie wyjmują słuchawek z uszu, słuchając muzyki podczas dojazdów do szkoły, na uczelnię, czy podczas codziennych zakupów.

Stale wzrastające zainteresowanie słuchawkami dostrzega firma myPhone, która ma w ofercie markę Hykker. Słuchawki dostępne są od 16 września br. roku w cenie 129,00 zł.

Urządzenie: SŁUCHAWKI NAUSZNE DYNAMIC BASS
Model: ES-4712
Numer partii: 202108
Podwójny dynamiczny przetwornik: 40 mm NdFeB+ 23 mm
Pasmo i czułość 20 Hz-20 kHz, 105 dB
Akumulator: Li 600 mAh
Czas ładowania: do 2 h
Czas działania: do 30 h
Bluetooth: v5.0
Zasięg BT: 10 m
Hykker Dynamic Bass
Hykker Dynamic Bass

 

Headset zapakowano w kartonowe, ładnie się prezentujące pudełko. Po otwarciu oczom ukazuje się zawartość zakupionego zestawu: słuchawki (niestety bez możliwości ich składania), kabel audio ze złoconym złączem 3,5m, kabel USB, pokrowiec materiałowy oraz instrukcja obsługi.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: