Test Samsung Galaxy Z Fold 3 – doskonały do pracy i rozrywki

Test Samsung Galaxy Z Fold 3 – doskonały do pracy i rozrywki

11 sierpnia firma Samsung zaprezentowała nowe odsłony Galaxy Z Fold 3, Z Flip 3, smartwatche Watch 4 oraz słuchawki Galaxy Buds 2. Nowy Galaxy Z Fold 3, to smartfon premium, który otrzymał wszystko to co najlepsze, aby użytkownik biznesowy mógł w pełni wykonywać swoje zadania w codziennej pracy i nie tylko. Natomiast Z Flip 3, to samo piękno zamknięte w kompaktowej pudernicy zaprojektowany, aby nie tylko cieszyć oko, ale zwiększyć poręczność podczas użytkowania.

Oba modele otrzymały jako pierwsze składaki odporność na wodę – IPX8 (do 1,5 m przez 30 minut) oraz ramki z mocnego aluminium – Armor Aluminium. Do tego aktualnie flagowy procesor Snapdragon 888 i ochrona szkłem Gorilla Glass Victus. Co więcej w Z Fold 3 znajdziemy aparat do selfie ukryty pod ekranem.  Dla osób lubiących rysiki pojawiły się również S Pen Fold Edition i S Pen Pro, które współpracują z ekranem Z Folda 3.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Jako pierwszy do testów trafił do mnie Galaxy Z Fold 3 i on pozostanie ze mną już na dłużej 😊. W sumie tym zdaniem zdradziłam już zakończenie tej recenzji, ale mimo wszystko zapraszam do lektury.

Samsung Galaxy Z Fold 3
Samsung Galaxy Z Fold 3

Specyfikacja: Tutaj

W zestawie znalazłam:

  • Smartfon w kolorze zielonym
  • kabel do transmisji danych (C do C),
  • szpilkę do wyjmowania karty SIM,
  • skróconą instrukcję
  • winylową warstwę zabezpieczającą
  • folię ochronną

Ponadto w moje ręce trafiła dodatkowo ładowarka oraz  Rysik S Pen Fold Edition razem z etui na Galaxy Z Fold 3

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl