Mobilna Bitwa – Edycja 3 – Wasza galeria i wyniki konkursu

Wyzwanie „Mobilna Bitwa – Edycja 3” dobiegło już końca. Razem z Tymkiem z serwisu Mobile Fotografie dziękujemy za kolejną już edycję i wspólną zabawę. Cieszy nas również tak duży odzew z Waszej strony (Otrzymaliśmy sporo świetnych zdjęć), ale to nie oznacza, że osiadamy na laurach. Liczymy, że z każdą edycją (na pewno będziemy wspólnie bawić się jeszcze nie raz) pojawi się jeszcze więcej foto maniaków chcących spróbować swoich sił w mobilnej fotografii.

Niestety upominki są tylko 3 i przyznam się, że po raz kolejny wybór był bardzo trudny. Dlatego też wraz z Tymkiem wybraliśmy kilkanaście zdjęć, a ostatecznie 3 zwycięskie prace zostały wskazane przez przedstawicieli Motoroli (Dziękujemy bardzo za wybór i nagrody). Ale zanim przejdziemy do tych 3, które zostały okrzyknięte jako najciekawsze i najbardziej wpisały się w dany temat, to zapraszam na krótką galerię, w której wybraliśmy po kilka zdjęć z każdego tematu. Każdy, kto brał udział w wyzwaniu powinien odnaleźć przynajmniej 1 swoje ujęcie :).

Mobilna BitwaNo to lecimy. Galeria Waszych zdjęć:

1. Selfie!

 

2. Mocny kolor

3. Odpoczynek

4. Czas na…

5. U nas jest pięknie

6. Kwiatki

7. Makro

8. Do góry

9. Błysk

10. Za oknem

11. Żyli długo i szczęśliwie

12. Lubię

13. Wieczorową porą

14. Słodko

15. Mój dzień

Wyniki konkursu:

Jeszcze raz chciałabym podkreślić, że wszystkie Wasze prace są wyjątkowe i pokazują, że tak małym urządzeniem jakim jest telefon (nie koniecznie tym z najwyższej półki) można otrzymać bardzo fajne kadry i przede wszystkim pamiątki na całe życie. Mam również nadzieję, że to wyzwanie pozwoliło Wam popatrzeć nieco inaczej na otaczający Was świat i zdjęcia jakie robicie swoim smartfonem, a realizacja tematów sprawiła dużo frajdy. Oby tak dalej 🙂

A teraz długo oczekiwane wyniki. MotoPakiety trafią do autorów tych oto zdjęć:

Zwycięzców proszę o kontakt na adres konkurs@technosenior.pl w celu ustalenia adresu do wysyłki nagrody 🙂. Proszę o podanie od razu następujących danych: imię, nazwisko, adres, mail i numer telefonu.

Na koniec jeszcze raz dziękuję za tak liczny udział w Wyzwaniu #MobilnaBitwa i zapraszam na kolejny wpis, w którym razem z Tymkiem podsumujemy również nasze zdjęcia z tego wyzwania.

PS. Ze swojej strony chciałam też wyróżnić jednego dzielnego mobilnego foto maniaka, który zawsze towarzyszy nam w każdej bitwie i wrzuca bardzo dużo zdjęć 🙂 @misiekcacy mam nadzieję, że w kolejnych bitwach również dołączysz. A ode mnie polecą do ciebie wyjątkowe moto-skarpetki 🙂

Diana

W zabawie towarzyszyła nam Motorola moto G100.

Dziękujemy Motorola Polska za patronat w zabawie i nagrody, które już na dniach trafią do wybranych osób.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl