Kamizelka Comarch CardioVest do rejestrowania zapisu EKG

Kamizelka Comarch CardioVest dla serc klientów Europ Assistance Polska

Comarch CardioVest

Europ Assistance Polska rozszerza zakres usług i wprowadza do oferty zdalną opiekę kardiologiczną. Klienci ubezpieczyciela będą mogli korzystać z urządzenia do długoterminowego rejestrowania zapisu EKG – kamizelki Comarch CardioVest. Usługa ta obejmuje również telekonsultacje z lekarzem. 

Innowacyjność i ciągły rozwój rozwiązań w zakresie telemedycyny, dla nas jako dostawcy usług assistance, jest szczególnie istotny. Zależy nam, by oferowane przez nas usługi były wysokiej jakości oraz zapewniały klientom realne poczucie bezpieczeństwa niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Dlatego zdecydowaliśmy na rozszerzenie naszego portfolio o Zdalną Opiekę Kardiologiczną. Urządzenie Comarch CardioVest idealnie sprawdzi się w tej usłudze – mówi Marcin Zieliński, Dyrektor Departamentu Sprzedaży w Europ Assistance Polska.

Comarch CardioVest do rejestrowania zapisu EKG

Kamizelka Comarch CardioVest to nowoczesny produkt medyczny, umożliwiający zdalne, długotrwałe i wiarygodne rejestrowanie pracy serca. Urządzenie stworzone zostało z myślą o profilaktyce, diagnostyce i nadzorze osób ze schorzeniami kardiologicznymi. Każdy pacjent objęty usługą otrzymuje zestaw, który składa się z dwóch niezależnych rejestratorów. Ich obsługa jest niezwykle prosta – pierwszy z nich umieszcza się na kamizelce, a drugi w tym samym czasie wysyła zapis badania bezpośrednio do platformy telemedycznej, dzięki czemu pacjent może szybko i bezproblemowo wykonać pomiar w dogodnym momencie.

Test yeedi vac station – robot ze stacją samoopróżniającą

Zapis z badania jest analizowany przez algorytmy sztucznej inteligencji (CMAP), a wyniki analizy weryfikuje personel medyczny Centrum Zdalnej Opieki Medycznej w przychodni iMed24. Finalnie pacjent otrzymuje również raport z badania oraz ma możliwość odbycia telekonsultacji z lekarzem. Kluczową zaletą rozwiązania Comarch CardioVest jest możliwość odpowiednio wczesnego wykrycia zaburzenia pracy serca, a co za tym idzie – natychmiastowe wdrożenie leczenia w razie potrzeby. Za zdalną obsługę urządzenia kompleksowo odpowiada Centrum Medyczne iMed24. Klienci, którzy wykupią świadczenie, będą mogli również skorzystać z telekonsultacji z lekarzem z krakowskiej przychodni.

Usługa z wykorzystaniem Comarch CardioVest została niemal natychmiastowo wdrożona do oferty Europ Assistance Polska. Dzięki temu klienci, wybierając spośród polis oferowanych przez ubezpieczyciela, mogą wykupić także ubezpieczenie zdrowotne wspomagające opiekę kardiologiczną. Rozwiązanie to zalecane jest m.in. dla osób z tendencją do omdleń, po zabiegach kardiochirurgicznych, czy przy profilaktyce migotania przedsionków.

Test AG Cotsubu – słuchawki TWS są przemyślane w każdym detalu

Skuteczność i wygoda stosowania rozwiązania CardioVest została potwierdzona przez wielu pacjentów korzystających z tej metody badania. – Elektrody tekstylne zastosowane w tym rozwiązaniu są unikatowym rozwiązaniem  dla pacjentów, którzy potrzebują monitoringu rytmu serca długoterminowo. Nie ma problemów z odklejaniem, czy odparzaniem skóry, jak w klasycznych elektrodach wykorzystywanych w tzw. holterach. Równocześnie zachowana pozostaje jakość sygnału i łatwość analizy takiego badania – zaznacza Joanna Dróżdż-Gradzikiewicz, Dyrektorka Centrum Medycznego iMed24.

źródło: Europ Assistance Polska

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: